2733
2734
عنوان

دکتر گفته باید شیرش کامل قطع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1907 بازدید | 130 پست

پسر منم مثل پسر شما بود ولی من یک ماه مونده به تولد دوسالگیش شیرشو قطع کردم یهو وزنش اومد پایین شیر گاو دادم بهش دیگه انگار باد تایرو باز کنی یهو فسش خوابید😂

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۰😕😕بچه یکساله و ۴ ماه‌.نزدیک ۱۶ کیلوه

خب قدشم باید ببینی 

اگه قد بلند باشه چه اشکالی داره؟! 

دو روز دیگه به غذا خوردن بیوفته لاااااغر میشه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
خب دندوناش رو میتونی با دستمال تمیز کنی  چون دندوناش خراب نشه باید بچه گرسنگی بکشه؟!  چه ...

عزیزم دیگه خرف دکتراست 

من که از خودم نمیگم

تمیز کردن دندون فایده ای نداره عملا

از دکتر بچه تون بپرسین

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
بنظرم شیر اصلا زیاد  نمیخوره غذا فقط ماکارونی دوست داره میوه فقط موز میخوره صبحانه سرلاک ندم ...

بنظرم یکم زیاده وزنش 

دخترمن ۲۰ماهشه هنوز۸کیلوعه چندتا دکتربردم میگن فقط بایدازشیربگیریش خسته شدم دیگه ازبس به هردری زدم چیزی نخورده

بنظرم شیر اصلا زیاد  نمیخوره غذا فقط ماکارونی دوست داره میوه فقط موز میخوره صبحانه سرلاک ندم ...

معلومه که زیاده.

شما معده بچه رو گشاد کردین‌.چن سال دیه عوارضشو میبنی‌.

راست میگه عزیزم  دکتر پسرم فوق تخصصه گفت از ۵ ماه شیر شب باید کلا قطع بشه وگرنه احتمال پوسیدگی ...

خب گلم باید از دنودن مراقبت کرد 

با دستمال تمیزش کنی 

نه اینکه دیگه کلا شیر رو قطع کنی 

طفلی از الان گرسنگی بکشه...... 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
گلم پسرمن سه سال و ۴ ماهه ۱۶ کیلو  وزن و قدش نرمال و تو نموداره خواهشا به حرف دکتر خیلی جدی ع ...

اخه بجای شیر چی بدم بهش

گفت شیر کم چرب که اصلا نمیخوره

آدمیزاد گاهی به یک نظر هواخواه کسی می‌شودگاهی هم صد سال اگر با کسی دمخور باشددلش اجازه نمی‌دهد که با او دست به یک کاسه ببرد
نه عزیزم دکتریه چیزی میدونه که میگه بچه فامیل ماهم دورازجون بچه هاتون تواین سن خیلی چاق بود انقدکه د ...

طفلی 🥺😢

بنظرم یکم زیاده وزنش  دخترمن ۲۰ماهشه هنوز۸کیلوعه چندتا دکتربردم میگن فقط بایدازشیربگیریش خسته ...

پسر من ۴ماهگیش ۸ کیلو بود😂

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2706