2733
2734
عنوان

دکتر گفته باید شیرش کامل قطع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1906 بازدید | 130 پست

مگه چقد اضافه داره که دکتر گفته نخوره؟! 

نکنه مريضه؟! 🥺🥺

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
وا  چرا قطع کنی  طفلی رو زوده هنو  تا دوسالگی میتونه شیر بخوره

اصلا تا شیر نخوره نمیخوابه 🥲الان اینقد گریه کرد تا بهش دادم

گفتم بدرک بشه صدکیلو هم تا دو سالگی شیرش رو قطع نمیکنم

آدمیزاد گاهی به یک نظر هواخواه کسی می‌شودگاهی هم صد سال اگر با کسی دمخور باشددلش اجازه نمی‌دهد که با او دست به یک کاسه ببرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به حرف ادمای اینجا گوش نده نی نی سایتیا ک دگ بیشتر از دکتر نمیدونن عزیزمن جدای از اضاقه وزن شیرت برا ...

عزیزم چرا فک نمیکنی حرف میزنی؟! 

کی گفته شیر مادر برا دندون بچه بده؟! 

این الان چه حرفیه دیگه 

............. 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
میشه بدونم چنده؟ من هم دو بار گفتن در خطر اضافه وزنه

۱۵ونیم بود اون موقع ک رفتیم دکتر الانو نمیدونم

آدمیزاد گاهی به یک نظر هواخواه کسی می‌شودگاهی هم صد سال اگر با کسی دمخور باشددلش اجازه نمی‌دهد که با او دست به یک کاسه ببرد
وای تپلوی ناززززز🥺😂 خدا حفظش کنه برات🥺😂❤️

مرسی مهربونم😍

ن عزیزم چاقه🥲

وا 

خی اشکالی نداره 

چه دکتر بی عقلی 

فک کردم خدایی نکرده مريضه اینطوری گفته 

بچه باید الان بخوره دیگه 

الان نخوره کی بخوره 

چه تازگیا دکترا خنگ شدن 🤦‍♀️🤦‍♀️

2706