2733
2734
عنوان

آدم به بی عرضگی من هس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 45 پست

منم همینم ولی ادم اینجوری مث من و تو زیاده ادم باید با فامیل رفت و امد کنه که اونم من ندارم تنهام همیشه. پارک مسجد بازار. البته شاغلم ولی غصه بچمو میخورم ولی میگم ولش کن خودم و شوهرم هستیم تازه من زندگیم خرابه چون شوهرم خیلی ظالمه

25و5🤦 من باور کن ارزومه ی همسایه درمو بزنه نمیان اصلا شانس همش تو خونن درا روشون بسته

اصلا ارتباط با همسایه به نظر من خوب نیست من آخر هفته ها با پسرم میرم امامزاده های مختلف هر هفته یه امامزاده

یا میرم تهران گردی بازار پارکرشهر و....

خیلی مهم است زندگی ات را با افرادی بگذرانی که نه تنها خوبی تو را می بینند بلکه تو را به آدم بهتری تبدیل می کنند.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره اپارتمانای دولتی

اونجا هستن خانواده ای بادفرهنگ با یکی دو تاشون رابطه برقرار کن که فضول نباشن 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731
اونجا هستن خانواده ای بادفرهنگ با یکی دو تاشون رابطه برقرار کن که فضول نباشن 

مشکل همینه دیگه تا الان نتونستم ببین حرف میزنیم بیرون بعد تموم میشه میره کسی با کسی دوست نمیشه

چ باحال منم میرم تو کارش پس مسجدم نزدیکمونه😹ی ذره خجالت میکشم ولی ی چادر بگیرم برم

مسجد محله ماحتی مانتویی هاهم میان چادر نمازشونو میارن موقع نماز سر میکنن

و اینکه فضای سالمی هستش بچهای خوبی هم هستن هم تجربه کسب میکنی هم بچه اجتماعی میشه

حتی دوره میزان مثلا برای بچهای بالای۱۲سال مثل اعتکاف ی روز کامل بچها میمونن مسجد با چنتا مربی بازی میکنن نقاشی میکشن و ناهار میخورن و....

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
منم همینم ولی ادم اینجوری مث من و تو زیاده ادم باید با فامیل رفت و امد کنه که اونم من ندارم تنهام هم ...

شوهر منم افسردس همیشه خوابه فامیلم ک ندارم اینجا🤦

چرا مگه چی شد؟اگه بیرون هم باشه راضیم ولی نیس شوهرمم با کسی رفت و امد نمیکنه افسردس

اومده بود خونه بعدش رفته بود به دوست مشترکمون گفته بود فرشی که تو هالش پهن کرده بدرد اتاق میخوره منم ناراحت شدم گفتم سلیقه من اینجوری هست دوست دارم فرش سنتی تو هالموس پهن کنم دیگه باهاش سرسنگین شدم.

خیلی مهم است زندگی ات را با افرادی بگذرانی که نه تنها خوبی تو را می بینند بلکه تو را به آدم بهتری تبدیل می کنند.
مشکل همینه دیگه تا الان نتونستم ببین حرف میزنیم بیرون بعد تموم میشه میره کسی با کسی دوست نمیشه

باید بچه هم سن داشته باشین .هم سن خودت باشه .علایق مشترک 

اینجوری میشه مثلا بگی بیار بچتو به دختر من بازی کنه کم کم ارتباط قوی تر میشه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
چرا خوب نیس؟

همه رازهای زندگیتو میفهمه من کلا دوست ندارم کسی از زندگیم سر در بیاره.