2752
2734
عنوان

آدم به بی عرضگی من هس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 45 پست
😹😹😹ولا بخدا حقیقتا خودمم هول میشم از بس ادم ندیدم در خونمون

اپارتمان نشین هستین ؟

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😹😹😹ولا بخدا حقیقتا خودمم هول میشم از بس ادم ندیدم در خونمون

خودت و دخترت چندسالتونه؟منم مثل شمام شهر غریبم و اصلا به هیچکس نمیتونم اعتماد بکنم و حوصله همسایه ها ندارم 

عزیزم من بیست سال تو شهر غریب زندگی میکنم تا حالا اجازه ندادم به خودم با کسی رفت و آمد کنم دوست زیاد دارم اینجا ولی فقط تلفنی بیرون باهاشون میرم ولی بیرون خونه،یک دفعه یک نفر آوردم خونم واسه هفت پشتم پشیمون شدم.

خیلی مهم است زندگی ات را با افرادی بگذرانی که نه تنها خوبی تو را می بینند بلکه تو را به آدم بهتری تبدیل می کنند.
ساده ک هستم زیاد ولی خب میگم دیگه این حجم تنها داره دیوونم میکنه هرچی بخوام بخرم برا خونه شوهرم میگه ...

منم توهمین وضعیتم ولی برای نماز میرم مسجد خیلی خوبه اکثرا از شهرای دیگه ن یا رفت و امدشون کمه بعد نماز نیم ساعت میشینن دورهم خوبه بچه داراهم بچهاشون باهم بازی میکنن

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
خودت و دخترت چندسالتونه؟منم مثل شمام شهر غریبم و اصلا به هیچکس نمیتونم اعتماد بکنم و حوصله همسایه ها ...

25و5🤦 من باور کن ارزومه ی همسایه درمو بزنه نمیان اصلا شانس همش تو خونن درا روشون بسته

منم توهمین وضعیتم ولی برای نماز میرم مسجد خیلی خوبه اکثرا از شهرای دیگه ن یا رفت و امدشون کمه بعد نم ...

چ باحال منم میرم تو کارش پس مسجدم نزدیکمونه😹ی ذره خجالت میکشم ولی ی چادر بگیرم برم

تو شهر خودمم همینجوری بودم در کل بی عرضم

چه ربطی به بی عرضگی داره هرکس ی شحصیتی داره درونگرایی شاید

منم همینطورم تو ارتباط گیری معمولا بقیه باید بیان سمتم 

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
عزیزم من بیست سال تو شهر غریب زندگی میکنم تا حالا اجازه ندادم به خودم با کسی رفت و آمد کنم دوست زیاد ...

چرا مگه چی شد؟اگه بیرون هم باشه راضیم ولی نیس شوهرمم با کسی رفت و امد نمیکنه افسردس