2752
2734
عنوان

شکست عشقی

7338 بازدید | 37 پست
داستانمو بخونین هرجملشو با اشک نوشتم الهی اشکت دربیاد عشقم یکروز توخونه تنها بودم حوصلم حسابی سر رفته بود؛تازه هم گوشی گرفته بودم با خودم گفتم برم مزاحمی بگیرم کاش اون روز یکی خونه بود شانسی شماره ای گرفتم دیگ بعد از اون روز بهم اس میداد و میزنگیداوایل برام سرگرمی بود بعدیه ماه حس کردم برام اهمیت داره نمیدونم چرا یه مدت گذش خوشم ازحمید میومد اونم دوسم داشت حالا نمیدونم واقعن دوسم داش یا نه الکی 😔😔 هر وقت قهرمیکردم کلی نازمو میکشید شاید حرفاش باعث شد اون برام استثنا باشه اخه منطقی میحرفید و مذهبی بود خوشم ازش میومد کاش عاشقش نمیشدم کاش😢😔 حمید شده بود همه کسم روزی ۵۰بار ب هم میزنگیدیم نیم ساعت ک صداش رو نمیشنیدم میمردم بخدا گریع میکردم کاملن بهش وابسته شده بودم اونم میگف ی روز صداتونشنوم انرژی ندارم خانومم همین حرفاش خامم کرده بود عاشقتم،بی تو میمیرم،نفسمی،خانوم خونمی،میخام قیدهمه رو بزنم فقط بخاطرتو،دیوونتم،بمیری مردم،تنهام نزار،تا بهت نرسم ولت نمیکنم و.... اینا همه روهمیشه میگفت بعد از ۴/۵ماه از دوستیمون بهم گف خانوادم میخان برن خاستگاری دخترداییم برای من دنیا روسررررررم خراب شد گف ولی من بخاطرتو قیدشومیزنم شده ازخونه هم فرار میکنم میام شهرشما گفتم باشه اروم شدم باحرفاش ولی از اون روز ب بعد ترس از دست داشتنشو داشتم پست غمگین میزاشتم دوروز قهر میکردم چون همش بحث دخترداییش بود😔😞 منم حالم رو ب راه نبود تازه نمیدونستم عشقم دنبال ی بهونس ک برع ۹ماه گذش وباهم خوب وعاشقونهه یروز ک خیلی دلم پر بود اخه ناراحتم میکردوبه گریه مینداختم ی پست تولاین گزاشتم ایشالا همه ب عشقشون برسن من ک نمیرسم میدونم بعد عشقم اومد پی وی گفت از فردا هرچی که بینمون بوده تمومه اگه فکر میکنی به من نمیرسی برو دنبال کسی که فکر میکنی بهش برسی منو باش که به خاطر تو از همه چیزم گذشتم هروز دارم نیش و کنایه های خانوادمو میشنوم از الان هرچقدر و تا هر زمانی که دوست داری بیدار بمون ولی یادت باشه راه برگشتی نداری و هیچوقت نمیبخشمت فردا هم از لاین بلوکت میکنم تا پستای چرتو پرتتو نبینم موفق و پیروز باشی دنیا روسرم خراب شده بود. بش گفتم همین حالا بلاک کن غرورم نزاش بگم تنهام نزار نمیدونستم ازخداشه باهام کات کنه دیدم بلاکم کرده اومد تلگ گف از این لحظه تولاین بلاکی خدافظ بعد بش پی ام دادم چراخوعشقم دوست دارم من اون پست رو گزاشتم واکنشتو بفهمم ده پی ام دادم ج نداد بیست تا ج نداد میخوند ولی ج نمیداد سی تا صدتا😊😊 عشقم انلاین بود ولی ج نداد در کل قیدمو زده بود گفتم شاید اعصابش خورده ج نمیده دوروز گذشت خیلییی دلم تنگش شده بود خیلی براحرفاش صداش واقعن حالم بدبود وگریم گرفته بود همش فک میکردم اخه حمیدم دلتنگ من نمیشه😔؟؟ اون همه حرفاش ک میگف دودیقه بدون تو دووم نمیارم دروغه؟؟ پست مرگ و غم گزاشتم همش ی دختر اومد پی ویم گف چرا اینقد پستات غمگین شده؟گفتم هیچی عشقم رفته گف میخای باش بحرفم گفتم بحرف بعیدمیدونم برگرده باعشقم حرفیده بود عشقم بش گفته بود ب محدثه بگو قیدشوزدم و چشممو روهمه چی بستم دیگ هم مزاحمم نشه لطفا خیلی حالم بدشد این حرفا رومیشنیدم😔😔😔😔 بعد از گذشت چن روز مهسا گف هرچی باش حرفیدم راضی نشده بات اشتی کنه منم افلاین شدم ک حمید نگرانم شه شب لیلة الرغائب بود شب آرزوها بدجووور دلم گرفته بود دعا کردم عشقم فردا بهم بزنگه دلم برای صداش تنگ شده بعد خابیدم ولی افلاین بودم😉 فردا صبح ساعت۱۱حمید زنگید 😱😱 باااااور نمیکردم دعاموخدا براورده کرده باهاش حرفیدم من:سلام حمید:سلام خوبی؟؟ من:مرسی خوبم😔(درحالی ک خوب نبودم) حمید:خداروشکر من:حمید دیدی گفتم طاقت نمیاری میخای اشتی کنی؟؟ حمید:هه نخیر زنگیدم ببینم بلایی سرخودت نیورده باشی اخه افلاین بودی من:باش میدونم ینی نمیخای اشتی کنی؟ حمید:ما ک بهم نمیرسیم چراتورو وابسته خودم کنم بفهم محدثه ما قسمت هم نیستیم خانوادم راضی نمیشن بیان بخاطرتو این همه راه رو تازشم این رابطه دیگ ب درد نمیخوره خسته شدم ازبس تحملت کردم من:باگریه 😔😢اخه حمید تو ک گفتی قیدهمه رومیزنم بخاطرتو فقط چی شدپس؟ حمید بقران قسم دیگ اذیتت نمیکنم برگرد حمید نرو غرورمو له کردم ک نره اخرش گفت نمیشه اصرار نکن کاری نداری؟؟ گفتم چرا ی کاری بات دارم گف چکار؟؟؟ گفتم نمیبخشمت هیچوقت 😔😔 گف خدافظ وقطع کرد هه... مسخرس نه؟ بعد تو تلگ گفتم حمید نرو خو عشقم دیشب تو رو ازخدا ارزوکردم چرا دل منو میشکنی راااحت گف جون مادرت وهرکی دوس داری بیخیالم شو پی ام نده محدثه جون مادرت بعد بلاکم کرد دیگ بیش ازحد حالم بد شد خون گریه کردم تو اتاقم زیرپتو با اهنگای علی بابا و ارشاد و ایمان نو لاو😊 سرم داش منفجرمیشد ج هیشکیو نمیدادم ن تو ت لگ ن لاین تا دو سه روز خیلی حالم بدبود 😞😔😔 فروردین امسال قهرکرد بعد ی ماه زنگید وگف خاسم حالتو بپرسم فک کردم میخا اشتی کنه گف نمیشه میبینید/:؟ من نمیدونستم ب ا دختردیگ دوس شده ک همش بهونه میارع اینو بعدا فهمیدم 💜😔 تا این ک بعد ماه رمضان اشتی کرد خوب بودیم وخوشال بودم وحالم خوب شده بود ولی کسی نبود بزنه روسرم بگه محدثه کوصخل عشق جدیدش ولش کردع ک برگشته من احمق هم بخشیدمش هہ تا این ک یروز ی دخی ساعت۴ صبح اومدپی ویم گف چهارماهه باحمیده توکی هسی گفتم چی؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳😳😳😳 گفتم من یک ساله باهاشم توکی باشی و خلاصه همون ساعت تا خودصبح زیرپتو گریه میکردم و هنذفری گذاشتم و دیس لاو گوش میکردم و گریه میکردم باورم نمیشد حمیدی ک میگف هرگز ی تارموی منو ب هزاردخی عوض نمیکنه حالا رفته بایه دختر ازمن کوچولوتر دوس شده ک منو به خاطراون نفرسوم رابطمون تنهاگذاشته فردا صب بش پی ام دادم حتی ی معذرت خاهی هم نکرد البته بگم ک نمیبخشمش خیلی منو عذاب داد خیلی امیدوارم شما همچین ادمای پست فطرتی تو زندگیتون نیاد 😔😔😔😔 الانم دوماهه جداشدیم همه چی حکمت خداس بازم خداروشکر تنهایی بهتره من حالم خوبه😔😔 تورومیخام چکار؟ البته الان فهمیدم ک همش دراشتباع بودم حالا خانوادم میگن ازدواج کن الان موقعشه بنظرتون؟
حآلآ ڪِھـ لَبخَنـدِ هَمِعـ بِخـآطِـرِ شِڪَستـِ مَنِھ بُلَـند میشَـمـ تآ گِـریِھـ ڪُنَنـ همھ👍 😞💙💜😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم خیلی ناراحت شدم .. اون لیاقت اشکای تورو نداره ... عزیزم اینکه از لج اون بخوای ازدواج کنی اشتباهه ولی اگه موقعیت خوب داری و از همه نظر ایده آله و خودتم شرایطشو داری ازدواج کن اما با چشم باز ...
اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
بچه ها راست میگن پسرا هرچی آویزونشون بشی ازت دور میشن ولی وقتی بهشون کم محلی کنی میان سمتت اینو همیشه یادت باشه
اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
این مدت خیلی عذابم داد خیلی براهمین من ب هیچ پسریم اعتمادندارم بعداونم بایک پسرم دوس نشدم
حآلآ ڪِھـ لَبخَنـدِ هَمِعـ بِخـآطِـرِ شِڪَستـِ مَنِھ بُلَـند میشَـمـ تآ گِـریِھـ ڪُنَنـ همھ👍 😞💙💜😞
اصلا الان وقت ازدواجت نیس
وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2706