2737
2739
عنوان

شبا خواب ندارم اوفف🥲

483 بازدید | 77 پست

خسته شدم ازاین وضعیت شب بیداری

یه زمانی ساعت ۱۲ شب خواب بودم چقدر خوب بود..

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) دعاکنید🤍خدایا کمکم کن زخمایی که تو قلبمن التیام بیابین جزتو پناهی ندارم🤍شاید منم خوب شدم یه روزی..باوجود زخمام به خودم افتخار میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا نمی تونی بخوابی؟ طول روز زیاد میخوابی؟ اختلال خواب داری؟ 

اختلال خواب

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) دعاکنید🤍خدایا کمکم کن زخمایی که تو قلبمن التیام بیابین جزتو پناهی ندارم🤍شاید منم خوب شدم یه روزی..باوجود زخمام به خودم افتخار میکنم
امروز دیگه نخواب یا الان بخواب تا ساعت ۶ بعد دیگه نخواب اصلا تا شب ساعت ۱۰ بی هوش میشی 

ساعت ۸/۳۰ صبح میرم بیرون

کم خوابم روم اثر نداره

2738
اختلال خواب

چند تا دارو گیاهی میگم هر کدوم بخوری عالیههه امتحان کرده اس فقط باید یکی دو هفته مرتب بخوری جواب میده 

اول افسنتین گل گاوزبان اسطوخودوس و بابونه دم میکنی افسنتین دو برابر بقیه یک ساعت بعد شام بخور 

اگر دمنوش نمیخوری قرصش هست بنام ترانکی وال و یک قرص دیگه نوراگل 

ترانکی وال عالیه برای اختلال خواب 

سرچ کن میاد 

هر سه رو امتحان کردم و جوابه حالا با هر کدوم راحتتری 

نوراگل دو تا بخوری بهتره اما تو طول روز یکم خواب ایجاد میکنه اما اون دو تا نه 

هر سه وقتی امتحان کردم ده روز نخوابیده بود روانی شده بود

فعلا امضا ندارم
دکتر برو بهت دارو میده  داروهایی با وابستگی ضعیف یا بدون وابستگی  خوابت تنظیم میشه  ...

قرص خواب میترسم بخورم همش خواب باشم

براهمین دکتر نرفتم

قرص خواب میترسم بخورم همش خواب باشم براهمین دکتر نرفتم

ملاتونین بدون نسخه هم میدن

تا اون حد نیست دیگه

۱۱ بخوری ۱۲ خوابی

سیر میشی از خواب نهایتا ۸ یا ۹ بیداری 

۳یا ۴شب بخوری کافیه

آدما به اندازه ی سختی هایی که کشیدن ، سخت میشن!!
پس الان اصلا نخواب نخوابیا تا شب دیگه واقعا اگه نخوابیدی برو پیش مشاور 

مشاور تو زمینه خواب چه کمکی میکنه؟؟مشاور مخصوصی هست که کارش مختص خواب باشه؟؟

ملاتونین بدون نسخه هم میدن تا اون حد نیست دیگه ۱۱ بخوری ۱۲ خوابی سیر میشی از خواب نهایتا ۸ یا ۹ ب ...

دوبار پارسال ملاتونین خوردم خوابم نبرد

مشاور تو زمینه خواب چه کمکی میکنه؟؟مشاور مخصوصی هست که کارش مختص خواب باشه؟؟

من خودم مثل شما بودم روزی یک ساعت هم نمیخوابیدم رفتم پیش مشاور هیپنوتیزم انجام داد یه سه چهار جلسه الان همش خوابم😐

2706