2733
2734
عنوان

مهد کودک برای دختر ۱۵ ماهه

87 بازدید | 16 پست
دخترم ۱۵ ماهشه.منم دانشجو هستم.باباشم ۲ روز میره سرکار باز ۲ روز میاد.کسی نیست بچمو بذارم پیشش.بنظرتون مهد کودک خوبه؟کسی هست تو این سن بچشو گذاشته باشه مهد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ترم آخر پرستاری هستم.دیگه نمیشه ول کنم.تا الان میذاشتمش خونه مادر شوهرم ولی بخاطر یسری مشکلات دیگه نمیشه.چند روزه حالم خیلی بده.نمیخوام ببرمش مهد.ولی چاره ای ندارم.تو این شهر کسی رو نمیشناسم واسه پرستار گرفتن
ببین عزیزم یا باید قبل 9 ماه ببری مهد یا بعد 2.5 سال، من بچه خودم مهد میره ولی 6 ماهگی، یه دختری چند وقت پیش اومده بود تازه 15 ماهش بود کل مدتی که تو مهد بود گریه میکرد، مامانش چند بار بردش روانشناس فایده نداشت، همه روانشناس ها گفتن تو این دوره امنیت عاطفیش داره شکل میگیره و نمیتونه ادمای جدید رو بپذیره
2738
چه مهد، چه پرستار، ببین دخترت کدوم رو بهتر میپذیره، پرستار هم به هر حال آدم جدیده، ولی اگه آدم خوبی باشه از مهد بهتره، بازم میگم اگه راه داره بازم بذار پیش مادر شوهرت این دو سه ماه رو
2706