2733
2734

همیشه ترس اینو دارم دیگه نتونم مادر بشم شما کسی رو دیدید که اینجوری شده باشه؟ کسایی که سقط کردن چند وقت بعد اقدام کردن و نتیجه دیدن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منظورم کلا روی سقط بود

اخه عزیزم سقط تو هفته های پایین زیاد تاثیر نداره روی بدن 

من خودم دوبار سقط داشتم تو شیش هفته و هشت هفته 

الانم شکر باردارم

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
بعد چند وقت از سقط اقدام کردی? منم ۷هفته سقط کردم

تو هفته های پایین فک کنم بعد چهار ماه بشه اقدام کرد 

من چون دوبار پشت سر هم سقط داشتم بعد یک سالو سه ماه اقدام کردم 

البته دکترم گفت میتونی بعد شیش ماه اقدام کنی ولی خودم میترسیدم 

و اینکه قبل اقدام حتما حتما باید سه ماه فولیک اسید مصرف کنی

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
تو هفته های پایین فک کنم بعد چهار ماه بشه اقدام کرد  من چون دوبار پشت سر هم سقط داشتم بعد یک س ...

اها ن من دکتر گفت بعد پاک شدن میتونم اقدام کنم ولی چشمم ترسیده 

اها ن من دکتر گفت بعد پاک شدن میتونم اقدام کنم ولی چشمم ترسیده 

عزیزم بعد سقط حتما سه ماه فولیک اسید بخور بعد اقدام کن 

من بار اولی ک سقط داشتم بعد ی ماه باز اقدام کردم ک همون ماه باردار شدم ولی بازم سقط شد 

البته من مشکل غلظت خون هم داشتم