2733
2734
عنوان

از فشار عصبیه؟

324 بازدید | 19 پست

کل دیشب رو از درد دست چپم نتونستم چشم رو هم بذارم صبح نسبته دیشب بهتر بودم درد دستم شدید نبود 

یه ساعت پیش یه حالی بهم دست داد

ته دلم خالی شد انگار که هیجان زیادی داشتم بعدش هم همه انرژیم تموم شد به حدی که نتونستم سر پا وایستم حس کردم قلبم تو فشاره الان هم همین حالی ام احساس درد ندارم ولی قلبم یه حالیه و تپش دارم

مشکل قلبی دارم و عمل هم شدم یه مدته خیلی فشار رومه بنظرتون این حالم از فشار عصبیه یا حمله قلبی

کاربر آقا 🕳حس میکنم عشقه دردی که دنیامو بغل کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه داش منظورم اینه که پانیک یا همون حمله عصبی بهت دست داده منم علائم تورو داشتم 

فکر کردم جملتون سوالیه

علائم دیگه چی داشتین

یه سوال این خانومه که بخاطرش اینجوری بهم ریختی اولین عشقته؟ بعد چه مدته که هنوز نتونستی فراموشش کنی؟

میشه گفت آره😅

قبل اون به هیچ کس همچین حسی نداشتم

2706