2737
2734

بعد از اذان صبح فکر کنم بوده خواب دیدم سه تاشیرینی دادم به مرده وسه تاشو خورد .شب قبلشم داشتم باخواهرم درباره شیرینی حرف میزدم .اول بنظرتون خاطرات بیداری نبوده دوم اگه تعبیر داره چیه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی خاله داشتم که هر سال عاشورا قرمه سبزی می‌پخت و تقسیم می‌کرد وقتی مرد پسرش گفت دیگه هیچکس حق قرمه سبزی درست کردن تو خونه رو نداره

من شب خوابشو دیدم مونده بود پیش ی قابلمه پر از قرمه سبزی و هی داشت قرمه می‌پخت و پسرش هر چی باهاش حرف میزد محلش نمی‌داد و روشو ازش برمیگردوند 

فرداش که بهش گفتم پشیمون شد و اجازه داد نذر مامانشو ادا کنن

بعضی مرده ها تو خواب میان و درخواستی دارن 

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
2738
ی خاله داشتم که هر سال عاشورا قرمه سبزی می‌پخت و تقسیم می‌کرد وقتی مرد پسرش گفت دیگه هیچکس حق قرمه س ...

عین همون شیرینی رو خیرات کنم یا هرچی باشه فرق نداره شکلات واینا .بعدم یبار اومدتوخوابم گفت فردا میای منو ببری حمام ؟

مرده تو خاب ینی برکت تو زندگی میاد

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿
2706