2733
2734

• لبخند بزنید

• خودتان را یک گوشه پنهان نکنید

• از او کمک بخواهید

• در مورد سرگرمی های خود صحبت کنید

• گاهی با او تماس چشمی داشته باشید

• از بیان چیزهای آشکار اجتناب کنید

• به تنهایی و یا با یکی از دوستانتان بیرون بروید

• برای کارهای کوچک از او تشکر کنید

• گوشی خود را کنار بگذارید

• سعی کنید سوالات شخصی و بی ربط نپرسید

از مغز عزیزم عاجزانه تقاضا میکنم  پرونده ی باز جدیدی  برام رو نکنه ،ظرفیت رسیدگی تکمیله.🤝🏻🚶🏻‍♀️
2731

فکر کنم موفق شدم برا همینه🤣

البته ناخوداگاه رفتارم اینطوریه

تلاش نکردم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

اینا ربطی به عاشق شدن نداره آداب زندگی روزمره اس.

آدم با همه همینه دیگه... فروشنده؛ راننده تاکسی؛ عمش😅

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
همیشه ازشون طلبکار باشید به قول مریم امیرجلالی😂

🤭🤣

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️
ریکوئستم قبول میکنی؟😂

آره جان 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2706