2733
2734
عنوان

ده رازی که راجب مردان باید بدانید :

355 بازدید | 22 پست

• مردها بین دوست داشته شدن و احترام

همیشه انتخابشون احترامه 

• اگه میخوای بیشتر کنترلش کنی

فقط بیشتر از خودت دورش میکنی

• مردا تو تنهاییاشون ریکاوری میشن

پس بهشون فرصت بدین تا یکم تنها باشن

• مردا حس قدرتو دوست دارن

پس بهشون حس قدرتمند بودن بدین

• مردا از دخترایی که لحن و رفتار مردونه داشته باشن خوششون نمیاد پس ظرافتتونو حفظ کنین

• محبت و توجه زیادی مردا رو زده میکنه

پس تعادل رو رعایت کنید

• اگه یه مرد حالت بچگونه فقط پیش شما داره

یعنی واقعا دوستون داره

• مردها از مقایسه شدن متنفرن

هیچوقت اونارو با کسی مقایسه نکنید

• همیشه در دسترس مردها نباشید

چون وابستگی زیاد از شما آدم ضعیفی نشون میده

از مغز عزیزم عاجزانه تقاضا میکنم  پرونده ی باز جدیدی  برام رو نکنه ،ظرفیت رسیدگی تکمیله.🤝🏻🚶🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

وایی دقیقن دیشب شوهرم میگفت چ خشن و گردن کلفت حرف میزنی چون بهش گفتم ظرفا رو جم کن بشور بیا

باشلوار خونگیه خودش که تنم بود

همسرم بهم گفت باو مثلا دختری ظریف حرف بزن  بهم بگو عزیزم لطفا بهم کمک کن ظرفا رو جمع کن و بشور مرسی قربون دستت شب خوش 😐منم با دهنم صدا باد معده  در اوردم  به معنای بشین تا اینجوری حرف بزنم 

دخترم خواب بود وگرنه با شخصیت تر رفتار میکردم

ولی اگه شوهرم من بهش محبت نکنم سرد میشه،اگه کمی ازش دوری کنم غم زده میشه همه مردا نیاز به محبت دارن ،هر کتابی تو یه زمونه ای نوشته شده ،نمیدونم چقدر حرفم درسته ولی مردا بچه ان،بیشتر به محبت انگار نیاز دارن 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
😂😝💔وای چرا تصورت کردم حس، کردم خیلی باحال شده بودی

فدات ولی انقدر خسته بودم احتمال داشت بزنم شوهرم رو قاچ کنم 😂😐🤦‍♀️الان این پست های دلبری رو دیدم عذاب وجدان گرفتم

2706