2733
2734

• از خودتون به شدت نامطمئن هستید و همیشه ترس اینو دارید پارتنرتون از دختر دیگه ای خوشش بیاد یا به شما خیانت کنه

• به هر دختری که قدری از شما زیباتره حسادت میکنید و اصلا چشم دیدنش رو ندارید 

• وقتی پارتنرتون پیشتون نیست شروع می کنید به دیوانه وار مسیج دادن و حسابی قاطی میکنید

• همیشه منتظر تماسش هستید گوشیتون رو ثانیه به ثانیه چک میکنید انگار میخواد فرار کنه 

• همیشه در حال غر زدن هستید و از زندگی خودتون راضی نیستید و گله دارین

از مغز عزیزم عاجزانه تقاضا میکنم  پرونده ی باز جدیدی  برام رو نکنه ،ظرفیت رسیدگی تکمیله.🤝🏻🚶🏻‍♀️

نشونه هایی که میگه کم ارزش هستین :

( پارت دوم )

• همیشه اون مرد اولویت قرار میدید صرف نظر از وقت و انرژی خودتون حتی اگر واقعا کارهای مهمی برای انجام دادن داشته باشید

• وقتی باهاش در ارتباط نیستید مدام پروفایل هاش رو چک می کنید و خودتون رو عذاب میدید

• فوران احساسات دارید و میخواید سعی کنید مجبورش کنید به خاطر شما تا ابد بمونه

• بخاطر حرف مرد حاضر به هر نوع تغییری میشید مثلا میگه من بلوند دوست دارم تو با اینکه موهای ضعیفی داری و میدونی نباید این کار رو انجام بدی ولی بخاطرش میری بلوند میکنی

• همیشه تلاش های کورکورانه بی دلیل میکنی و بار همه چیز رو به دوش میکشی

از مغز عزیزم عاجزانه تقاضا میکنم  پرونده ی باز جدیدی  برام رو نکنه ،ظرفیت رسیدگی تکمیله.🤝🏻🚶🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلاح تیتر: نشونه هایی که میگه کمبود محبت داری

"🤍"  بِشِکست اگر دلِ من به فـدای چَشمِ مستت، سرِ خُم می سلامت، شِکنــد اگر سبـویی🇮🇷 "🤍⛓️" «رهـی پسرم، تو بایــد یاد بگیری از اینا کینه به دل بگیری، ولی آخ نگی!»(سرزمینِ مـــادری)"ــــــ🇮🇷🤍ـــــ"
2731