2733
2739

بچه‌ها اول بگم نمیخوام توهین کنم یا دعوا اینا راه بندازم فقط راهنماییم کنید چطوری رک اما مودبانه به ایشون جواب بدم.

داستان اینه که همسر من خیلی با فامیلاش ارتباط نداره جون یه شهر دیگه هستن و کلا هم مدل و سبک زندگیشون با ما فرق داره. منم به انتخابش احترام گذاشتم کاری هم ندارم. وقتی داشتیم اژدواج میکزدیم مادر همسرم بارها کفت من خواهر برادر زیاد دازم و کلی عروسیتون مهمون دازم و… اما تو عقد و عروسی ما هیچکس از طرف اونا نیومد. یعنی فقط پدر مادر خواهرای همسرم اومدن. همین. نه پدربزرگ نه مادربزرگ نه عمه ای نه عمویی هیچی. بقیش تو پست بعد تایپ کردم

علاوه بر‌این موقع عروسی ایشون کوچکترین کمک‌ مالی و معنوی نکردن. نه طلا نه هدیه نه  کمکی نه یه خسته نباشید… هیچی…

بعد چند سال یه پتو به من دادن گفتن هدیه عروسی از طرف خواهرمه!!!

حالا عروسی دخترخاله کوچیک همسرمه تو همون روستای پدری که خیلیم با ما فاصله داره و ایشون اصرار پشت اصرار که بریم. ما خودمون دعوت نشدیم همسرم هم گفته نمیام ‌کلا ارتباطی با اینا ندارم چرا برم عزوسیشون

امشب مادر همسرم رو میبینم مطمئنم دوباره اصرار میکنه. چی بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
علاوه بر‌این موقع عروسی ایشون کوچکترین کمک‌ مالی و معنوی نکردن. نه طلا نه هدیه نه  کمکی نه یه خ ...

لازم نیست هر حرفی میزنه جواب بگیره شما کار خودتو بکن منم بودم نمیرفتم

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2738

توپ رو بنداز تو زمین همسرت، بگو ایشون گفته جایی وقتی کارت عروسی نیاوردن برامون یعنی دعوت نیستیم و ما هم جایی بدون دعوت نمیریم.

الان ممکنه بگی خب دیگه کی کارت میفرسته راه دور، به این علت گفتم که نگه تلفنی به من گفت شما هم دعوتین

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
علاوه بر‌این موقع عروسی ایشون کوچکترین کمک‌ مالی و معنوی نکردن. نه طلا نه هدیه نه  کمکی نه یه خ ...

سلام 

بگو خیلی دوست داشتم بیام و بهشون احترام بزارم منتهی روا نیست جایی ک دعوت نشده ام شرکت کنم

خصوصا اینکه اونا تو شادی ما نبودن پس ماهم دخالتی نداریم

بعدم ارزوی خوشبختی کن

اگ اصرار کرد بگو شما تشریف ببرید پسرتون هم اگر خواستند با شما بیان بنده تمایلی ندارم

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم ، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم ...  از ماست که بر ماست ...

بگو همسرم مخالف و یک مشکل اداری براش پیش اومده نمی تونیم بیایم

توپ رو بنداز زمین شوهرت و اینکه این مدل آدم ها با توضیح قانع نمی شن باید بپیچونی 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
خوب واقعیت بگو .وقتی دعوت نیستید کجا برید 

ایشون کلا تو فامیلشون دعوت معنی نداره. من و همسرم دفعه اول گفتیم خب دعوت نشدیم گفتن من الان گفتم اینم دعوت. البته من که نمیرم ولی خب جواب رو میخوام بدم

من بودم رک میگفتم همه اینارو و این ک بدون  دعوت جایی نمیرم 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏