2733
2734
عنوان

مشکل ایمنی دارم و دوبار سقط داشتم.خواهش میکنم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 38 پست
مانترا جون من Rubella_ IgG رو ۵۲ و Anti_ CMV IgG رو ۶۲ زده.....این الان خیلی بده یا با قرص و سرم حل ...

گلم‌من‌دوتا‌بچه‌دارم‌الان‌...سره‌بچه‌اول‌مشکل‌داشتم‌وسرم‌آی‌وی‌آی‌جی‌زدم‌ولی‌دومی‌نه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیرم الان بچه دارین؟ببخشید میپرسم بچه تون کاملا سالمه ؟

بله بسیلر باهوشه و شکر خدا سالم😊

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بله بسیلر باهوشه و شکر خدا سالم😊

خداروشکر ممنونم عزیزم اخه منم همبن داروها رو مصرف کردم به جز اون سرم البته من مشکل ایمنی و انعقادی نداشتم سقط بی دلیل و بارداری های پوچ متعدد داشتم پسرم حساسیت شدید داره و رفلاکس میگم شاید به خاطر این دارو ها بوده .تصمیم دارم باردار بشم ولی دارو نخورم این دفعه .ولی دو دلم

کاربر قدیمی ام 😊
من مشکلاتم خودایمنی و انعقادی بود. قبل بارداری آسپرین ب۶ ب۱۲ مفنامیک اسید داشتم بمحض بارداری آمپول س ...

مانترا جون من دیروز پیش دکتر رزاقی بودم که گفتن درمانت قرص پردینو... و سرم هست اما مشکل انعقادی ندارم و گفتن اصلا نیازی به اسپرین و امپول نبوده

دردم الان رفتن ایشون به خارج از کشور هم هست.تا تابستون هستن فقط...اطلاع دارین جایگزین خودشون کسی رو ...

خوب پس اگه دکتر رفتی دیگه اوکیه دیگه.‌بله خودشون دکتر معرفی میکنن.‌نکنن هم تمام داروهارو طبق درمانتون براتون مینویسن مهر میکنن که به دکتر بعدیتون بدید

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزیزم الان دیدم ازمایشم رو cd16 رو زده ۱۹ و cd56 هم نوزده

اهان اینا مربوط به پردنی و سرم هست

عددش خیلی بالاست؟😞

نه عزیزم. بالا باشه هم مهم نیست چون دارو داری براش . اصلا دیگه عدد مطرح نیست.‌

مانترا جون من Rubella_ IgG رو ۵۲ و Anti_ CMV IgG رو ۶۲ زده.....این الان خیلی بده یا با قرص و سرم حل ...

خواهر منم مشکل ایمنی داشت، ی سقط هفت ماهگی داشت، آزمایش انجام داد برای حاملگی بعدی رفت تحت نظر متخصص، هر روز هپارین میزد و آسپرین، الان پسرش 4سالشه😊

دخترم دنیامه..  
2706