2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق داری ، سخت شده🥲

پسر من دهمه ریاضی هست 

برای هر امتحان اونم مهم هاش مثل ریاضی و هندسه یکی دو ساعت بزور خوند

امروز عربی داشت، تمام دیروز از صبح تا شب فحش میداد به هفت جدو اباد آموزش پرورش، آخرش امروز صبح یکساعت زودتر پاشو یکم خوند قبل امتحان

از هر امتحانی هم میاد میگه خوب دادم😐

دلم میخاد کارنامشو زودتر ببینم، این خوب کجاست😑

[QUOTE=323904341]سخت شدن به کنار خودمم نخوندم.نفر سوم کلاس بودم با اومدن کارنامه های نوبت اول دهمم نخواهم شد مثلا فر ...[/QUOTE

درک می کنم منم میخواستم برم تجربی تابستون نهم درس های دهم تجربی را کامل خوندم ولی تصمیم بر این شد برم کامپیوتر، واقعا تجربی سخته و زمان زیادی برای درکش لازمه نه فقط یک روز بین امتحان

پسر من دهمه ریاضی هست  برای هر امتحان اونم مهم هاش مثل ریاضی و هندسه یکی دو ساعت بزور خوند ام ...

داداش منم همینه😂

جلوی مامان بابام ازش می پرسم چطور دادی میگه عالی ولی وقتی تنها ازش می پرسم میگه اگر نام و نام خانوادگی نیم نمره داشته باشه نیم میشم😂😂

بدبختی من اینجاست که می خونم اما همش حواسم پرت میشه

[QUOTE=323904341]سخت شدن به کنار خودمم نخوندم.نفر سوم کلاس بودم با اومدن کارنامه های نوبت اول دهمم ن ...

من دقیقا برعکس تو.می خواستم برم کامپیوتر عالم و ادم گفتند با این معدل برو تجربی واقعا خوشبحالت

2706