2752
2734
عنوان

حالم خوب نیس باردارم

85 بازدید | 11 پست

دوستان از دیشب یکم درد دارم زیر شکمم وقتی میشینم انگار به واونم فشار میاد البته ببخشید تنهام کسی پیشم نیس نمیدونم چیکار کنم خونمون کلی پله داره نمیتونم برم پایین😭😭😭نگرانم هفته۱۴هستم بنظرتون مشکل چیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینا خیلی وقت ها طبیعی هست  اما برای اطمینان به دکتر زنگ بزن چیزی که یهو شروع شه و زیاد باشه با ...

درسته ممنون عزیزم برام سونو نوشته آنومالی و طول سرویکس ولی برای یه ماه دیگه نمیدونم چجوری صبر کنم 

اگه تا فردا خوب نشم میرم دکتر

درسته ممنون عزیزم برام سونو نوشته آنومالی و طول سرویکس ولی برای یه ماه دیگه نمیدونم چجوری صبر کنم&nb ...

عزیزم گاهن طبیعی هست من تو هفته شانزدهم زیر دلم درد میکرد زیادی تا چند روز دکترم برام شیاف تجویز کرد

شما هم اگر داری استفاده کن تا فردا ک بری دکتر

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺
نه ندارم😭لطفا برام دعا کنین که طبیعی باشه

انشالله ک خیره عزیزم ✨✨

استرس نداشته باش🌹🌹

خوب نیست

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺