2733
2734
عنوان

چطوری پولدار می شین؟

94 بازدید | 4 پست

می خوام بهتون یکی از روش های پولدار شدن رو که خودم هم انجام میدم معرفی کنم

شما می تونین از عمده فروش ها جنس به قیمت عمده بخرین و در دی جی کالا، با سلام و سایت هایی شبیه این بفروشین.

یکی از سایت هایی که می تونید ازش به قیمت عمده خرید کنید شرکت همکار عمده هستش و می تونید داخلش پنل همکاری بسازین و قیمت هارو به صورت عمده مشاهده کنید برای خرید عمده لوازم جانبی کامپیوتر هم وارد لینک زیر شوید.

عجب

هر جا برید کامنت اولم نبودم یعنی افم😂👌"جایی نظر دادم لطفا دخالت نکنید"(حسی ششم ام اکثر اوقات درست در میاد سوالی داشتید درخدمتم اعتقاد ندارید لطفا وقت منم نگیرید جدا از اینا خواهش میکنم درمورد دوس پسراتون یا کراش هاتون نپرسید حس ها و عشق ها به خود شخص مربوطه شخص دیگه ای نمیتونه پیش بینی یا حدس بزنه و اینارو جواب نمیدم پس ناراحت نشین)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731