2737
2739
عنوان

بنظرتون سوراخ گوش

2118 بازدید | 19 پست

سلام گوش دخترمو سه هفته پیش سوراخ کردم . ب بدل حساسیت داشت بعد سه هفته درآوردم این سه هفته گوشش اصلا مشکلی نداشت و گوشواره راحت تو گوشش میچرخید مامانم نخ کرد تو گوشش ولی از لحظه ای نخ کردیم دیگ گوشاش شروع کرد اذیت شدن یکم قرمز شدن و نخ راحت نمی‌چرخد با اینکه مرتب چرب میکردم . دیشب براش گوشواره گرفتم ولی خواستم نخ هارو دربیارم یکم از گوشش خون امدو قرمز شده . البته خودشم مدام دس میزد بهشون. الان نمیتونم گوشاشو گوشواره کنم ک التهاب گوشش کم شه  بنظرتون چیکار کنم گوشش کیپ نشه ؟؟

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

گوشواره گوشش کن اگه حساسیت نداره هر چی بشه بهتر از کیپ شدن گوشه

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشواره بزن اون خون یا مایعی ک میاد بعد ی مدت خوب میشه بهش کرم بتامتازون پوستی بزن ب سوراخ گوشش و اطرافش. یا بدل اصن نزن. 

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
2728
گوشواره گوشش کن اگه حساسیت نداره هر چی بشه بهتر از کیپ شدن گوشه

گوشواره ک میکنم گوشواره راحت تو گوشش نمی‌چرخه . یکم گیر میکنه اولی ک میخام بچرخونم گفتم حداقل دو سه روز تو گوشش هیچی نباشه پماد بزنم بنظرت دو سه روزه بسته میشن ؟

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
گوشواره ک میکنم گوشواره راحت تو گوشش نمی‌چرخه . یکم گیر میکنه اولی ک میخام بچرخونم گفتم حداقل دو سه ...

معلومه بسته میشه حداقل یه نخ باید باشه 

سه روز پماد بزنی گوشش اینجوری عادت می‌کنه بدتر می شه

اصلا گوشواره راحت نمیچرخه یعنی چی مگه نمیره تو گوشش

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))
معلومه بسته میشه حداقل یه نخ باید باشه  سه روز پماد بزنی گوشش اینجوری عادت می‌کنه بدتر می شه ...

میره تو گوشش ولی وقتی بعد چند ساعت میخام بچرخونم همین ک دس میزنم پماد میزنم همون اول ک میخام تکونش بدم انگار گیر کرده ک میگه دردم گرف ولی بعدش راحت میچرخه . ینی بنظرت کنم تو گوشش؟ 

2738
میره تو گوشش ولی وقتی بعد چند ساعت میخام بچرخونم همین ک دس میزنم پماد میزنم همون اول ک میخام تکونش ب ...

خب آره طبیعیه 

یه گوشواره بکن گوشش که تا یه مدت نیاز نباشه در بیاری

خب آره طبیعیه  یه گوشواره بکن گوشش که تا یه مدت نیاز نباشه در بیاری

اخه الان حس میکنم گوشش یکم عفونت داره ینی اشکال نداره؟

اخه الان حس میکنم گوشش یکم عفونت داره ینی اشکال نداره؟

خودت نوشتی سه هفته گوشواره تو گوشش می چرخید و هیچ مشکلی نداشت

عفونت نیست 

خودت نوشتی سه هفته گوشواره تو گوشش می چرخید و هیچ مشکلی نداشت عفونت نیست 

اره همین ک نخ کردم تو گوشش اینجوری شدن 

اره همین ک نخ کردم تو گوشش اینجوری شدن 

گوشواره میخی هم گوشش نکن چون خون میفته

دختر من ۱۰ روزش بود گوششو سوراخ کردیم اون موقع الکل میزدیم تا یه ماهم همون بدلا که از داروخونه میدن گوشش بود مشکلی نداشت

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
گوشواره میخی هم گوشش نکن چون خون میفته

باشه عزیزم مرسی 🌸💐

2706