2733
2734
عنوان

حالم اصلا خوب نیست میشه بیاید

248 بازدید | 36 پست

سلام  چند روزه کاراهای  خونه رو هم مونده بود انجام  ندادم کل انرژیک رفت نتونستم انجام بدم اعصابم  خیلی خورده پنجشنبه  عروسی  خواهرمه  اصلا  شوق ذوق ندارم و دوستم ندارم بدم اصلا  خیلی عصبیم  نمیدونم  از چی هم هست  شما اینجور وقتا چیکار میکنید هیچ انگیزه ای ندارم اصلا  وقت ارایشگاه  هم  همین  جوری پیش بده کنسل میکنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی بی علت حالت بده؟؟؟؟

من باشم یه چند روز کلردیوزپوکساید میخورم یکم ارامش بگیرم.

چای گلاب و زعفرونم نشاط اوره،

اگه خودم از پسش برنیام یکیو میگم بیاد کمک خونرو تمیز کنم چون خیلی تو روحیه اثر داره

2740
یعنی بی علت حالت بده؟؟؟؟ من باشم یه چند روز کلردیوزپوکساید میخورم یکم ارامش بگیرم. چای گلاب و زعفر ...

فالوده  سیب   جای به دمنوش  گل محمدی  بهارنارنج  بی تاثیر بود مشکل اینه انگیزه ندارم  کسی هم نیست کمکم کنه هم  درگیر عروسی 

استراحت کن... من همچین مواقعی فق میخوابم

هیچ کاری نکردم  مهمون راه دور هم شل میاد برا عروسی  خونه من میمونن  اصلا  برام مهم نبست  که کسی ببینه خونم کثیفه یا نه منی که  همیشه  خونم زبان زد بوده  برای اینجور  مساعل