2752
2734
عنوان

رنگ پوست

959 بازدید | 39 پست
دوستان من بخاطریه موضوع بضی شباگریه میکنم خیلی خودمو باهمه مقایسه میکنم مثلن ابجیام همه سفیدن فقط من پوستم سبزه اس بصی وختا میگم خودکشی کنم بااینکه قیافم خشگله ولی رنگ پوستم سبزه اس مطمئنم همه پسرادخترسفیدمیخان
حآلآ ڪِھـ لَبخَنـدِ هَمِعـ بِخـآطِـرِ شِڪَستـِ مَنِھ بُلَـند میشَـمـ تآ گِـریِھـ ڪُنَنـ همھ👍 😞💙💜😞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالت خوبه عزیزم؟؟؟؟؟؟اخه خودکشی به خاطر سبزه بودن؟؟؟؟؟😨😨😨😨 ،پس منم بدوام خودمو بکشم چون سبزه ام برخلاف خواهرم.اینطور که تو گفتی انگار دیرم شده،😒😒😒
آدما با بعضى حرفا ، با بعضى رفتارا سردت میکنن! بى حست میکنن ، دهنتو میبندن... بعد میگن نیستى! ساکتى! سرد شدى! حرف نمیزنى! مثل قبل نیستی.. ...
اگه همه پسرا دختر سفید میخوان پس چرا بعضیا میرن برنزه میکنن؟!!!!!! پس یعنی هر دختری سبزه هس ازدواج نکرده؟!!!!! عزیزم شما اعتماد به نفست پایینه رو اعتماد به نفست کار کن
میشه یه صلوات واسه حاجت روا شدنم بفرستید ❤ اجرتون با حضرت فاطمه زهرا(س) ❤ ◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇💕 در پیشگـاه خـداے مـن هیچ آرزویـے محـال نیست💕
2706