2733
2734

عزیزم ایشون الان سنشون بیشتره  ، نظر خودم هست شاید تجربه داشته باشن ولی امکان داره بروز نباشن . من الان دختربزرگم دانشجوست یه مقطعی چن جلسه رفتم برا بارداری ، بعد دکترمو عوض کردم.

عزیزم ایشون الان سنشون بیشتره  ، نظر خودم هست شاید تجربه داشته باشن ولی امکان داره بروز ن ...

میترسم برم آی یو آی کنه دوقلو دختر بشه ،خیلیا میگن آی وآی نتیجه عکس میده ،موندم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میترسم برم آی یو آی کنه دوقلو دختر بشه ،خیلیا میگن آی وآی نتیجه عکس میده ،موندم چیکار کنم

حالا یه تاپیکی راجب این موضوع اگه خواستی زمانی بزن . من زیاد اطلاعات ندارم و نظرمو فقط راجب دکتر خواستم بگم.

2731