2737
2739

صبح گذاشتم،تا بعدظهر۱۰۰نفرزنگ زدن چندخانوارم اومدن بازدید انگار قیمت پایین گذاشتیم ندیده میگن بریم پای قرارداد ازینورم مامیریم دنبال خونه خیلی قیمتا بالاس به یه خانواده همسرم قول داد فردا قرارداد ببندن،الان میگه پشیمونم نمیدم این قیمت ،ازینورم من آرزومه ازینجابرم چون کوچیکه،ازونطرفم خونه ای که ما میخوایم خیلی گرونه موندیم چکارکنیم

عزیزم این خونه رو با اون مقایسه نکن اون دیگه مشکل شماست

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
ما گذاشتیم دیوار برا فروش خیلی مشتری اومد خونه پیدا نکردیم ندادیم الان دیگه مشتری نیست

برافروشم زیاد گذاشتیم هرکس میوند پیف پیف میکرد چقد قدیمیه چقد فلانه و...کسی نمیپسندید مجبور شدیم بدیم رهن بریم جای بزرگتر و نوساز

من مجبورم بفروشم

بفروش همجابزار خونتو،من انقد روزها وساعتها رو مخ همسرم کار کردم تا راضی بشه برای فروش یا رهن نمیدونم چرا قسمت نمیشه از ته دل راضی نیست الانم نمیدونم ارزون بدیم من راحت میشم یا بازم صبرکنم

بفروش همجابزار خونتو،من انقد روزها وساعتها رو مخ همسرم کار کردم تا راضی بشه برای فروش یا رهن نمیدونم ...

منم مثل تو خونم خیلی قشنگه شوهرمو بزور راضی کردم بفروشیم مشتری هم زیاد میاد برا خرید اما انگار قسمت نیست

منم مثل تو خونم خیلی قشنگه شوهرمو بزور راضی کردم بفروشیم مشتری هم زیاد میاد برا خرید اما انگار قسمت ...

خودم برام مهم نیس دلم میخواد بچهام توآسایش باشن فقط،  اتاق ندارن اذیت میشن دارن بزرگترهم میشن شرایط خوب نیست خدا کمک کنه خودش یه راهی برامون بسازه که مشکمون حل بشه

2706