2733
2734
عنوان

تو دیوار خونمون گذاشتم برای رهن مردم همینجور زنگ میزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 26 پست
چقد دیدگاهت شبیه منه منم بخاطر بچه هام خودمو به این در اون در میزنم

برای مردا انگار مهم نیست بچه تو چه شرایطی داره بزرگ میشه همینکه خونه داشته باشی شکمشونم سیر کافیه درصورتیکه من به کیفیت زندگی بچهام خیییییلی اهمیت میدم نمیخوام حسرت هیچی تو دلشون بمونه کاش ما مرد بودیم😄

برای مردا انگار مهم نیست بچه تو چه شرایطی داره بزرگ میشه همینکه خونه داشته باشی شکمشونم سیر کافیه در ...

منم گفتم بچه هام اتاق خواب ندارن تخت ندارن جام تنگه خودم با شوهرم جای خصوصی ندارم خلوت کنم میخام تا جوونم تو خونه خوب زندگی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گفتم بچه هام اتاق خواب ندارن تخت ندارن جام تنگه خودم با شوهرم جای خصوصی ندارم خلوت کنم میخام تا ...

منم🥺همینه حرف دلم اگه خونتو فروختی حتمابیا بمن بگو چجوری،من دیگه به اجاره نشینی راضی شدم

2731
من گفتم ماشین طلاهامو بفروشیم وام برداریم قرض و قله کنیم تا از خونه ۶۰ متری بتونم برم ۸۰

منم همینو گفتم این راضی بشو نیس از ماشینش نمیگذره زیربار وام هم نمیره طلاهم درحد۵۰تومن دارم این باید بخواد که تنبله نمیخواد ذهنش مشغوله قسط وام و....بی ماشین که یه دیقه نمی مونه

منم همینو گفتم این راضی بشو نیس از ماشینش نمیگذره زیربار وام هم نمیره طلاهم درحد۵۰تومن دارم این باید ...

من شوهرمو راضی کردم بچه هام هم تند تند تو گوشش میخونن اتاق ما بیاد این شکلی باشه دیگه خودش هم راضی شده من خیلی دلم میخاد زیر یه بار قرض گنده بندازمش یکم ولخرجیشو کم کنه

من شوهرمو راضی کردم بچه هام هم تند تند تو گوشش میخونن اتاق ما بیاد این شکلی باشه دیگه خودش هم راضی ش ...

اینکارارو کردم اصلا این براش هیچی مهم نیس تنبله میگه همینی که هست بسه،کارمن خیلی گیر داره فقط خداباید یه نگاهی کنه ازین مرد بخاری بلندنمیشه

2738
پس چاره ات اینه که بندازیش به مستاجری تا مجبور شه یه کاری کنه

منم همین فکرو کردم،صبحم سرخود خونرو۲۰۰گذاشتم باکلی جروبحث دید که خیلی زنگ میزنن مردم دارن سرودست میشکنن گف کم گذاشتی کنسلش میکنم،حتی بخودش زحمت نمیده ببینه خونش چقد میارزه،حالا هفته دیگه ۲۸۰ یا۳۰۰رهن کامل میزارم ببینم کسی میاد