2733
2734
عنوان

چرا دهه نودیا همشون بلاگر شدن 😐

562 بازدید | 47 پست

تو اکسپلور مرتب میان  یه دختر بچه ۷ سالشه فیلم از خاله بازیش گرفته اسم نقشاش سمیرا و سهیلا ویدیوهاش بالای ۱ میلیون ویو میخورن😐😐

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12787933/ختم-صلوات-برای-چهل-شهید-برداشتیم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12786896/مشکلت-رو-بهم-بگو-تا-ذکرت-را-بهت-بدم

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیشتر ننه باباشون‌یادشون‌میدن

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2740

دنیای بدی شده

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

طرف بچه اش هنوز اسم غذا رو درست بلد نیست میشینه جلو دوربین دو لقمه میخوره از دست پخت مامانش به به و چه چه می‌کنه بعد ماهانه میلیونی درآمد داره ما داریم تباه میشیم

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

بعد الان من پیج هنری دارم 

ی عالمه زحمت میکشم هیچی به هیچی

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶