2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تب خیلی شدید و لرز و بی‌حالی و بعدشم ابریزش اینا داشت پسرم بعدشم ما مبتلا شدیم خیلی سخت بود واقعا 

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  

این ویروس همینجوره به سختی تب رو میشه اورد پایین 

انشالله که زودی خوب شین 

برو دکتر سرم و امپول بزنید با دارو فایده نداره

این روزها حال دلم خوب نیست... ممنون میشم برام دعا کنید سلامتیم رو بدست بیارم 💛نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی می‌کنیم ولی او سالهاست خدایی میکند💛 داستان تو هنوز تموم نشده! تو خواهی خندیددر جایی که قبلا گریه کرده بودی.             بخاطر نت شبانه بیدار میمونی بعد میایی استوری میزاری :'فکرش نمیزاره بخوابم'  مخابرات بزنه تو کمرت دروغگو 😒 هزینه هام واگعی و در آمدم کیکه😢😐      تو واقعاً فکر کردی قلبمو شکستی؟ قلب من گلس داره بیچاره🤪 از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی :گفتش دو روز امریکا درس میدم .؛ یه روزم انگلیس درس میدم ،چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻‏.          قطعا همه ایرانیا وقتی شامپو میزنن شیر آب رو نمیبندن و یه جاییشون رو میذارن زیر دوش که آب هدر نره😂😂 طرف همیشه با دخترا حرف میزنه بعد میگه:من اجتماعی ام..😑تو جغرافیایی بدبخت😐همه جا شعبه داری😂
2740
تب خیلی شدید و لرز و بی‌حالی و بعدشم ابریزش اینا داشت پسرم بعدشم ما مبتلا شدیم خیلی سخت بود واقعا&nb ...

خدایا 

داریم وسط ویروسا زندگی میکنیم

اخه رو‌ویروس انتی بیوتیک بی اثره بدم یا ندم

چقد گوشت تلخ

ویروس جدید تر دختر من گرفته دهنش پر افت و زخم و تبخال همراه با تب دکتر گفت هیچ دارویی نداره روره اش یه هقته هست خوب میشه فقط گرمی و داغ بهش چیزی نده بچم‌الهی بمیرم ۴ روزه حواب نداره هیچی نمیتونه بخوره بد مرضی هست

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
2706