2733
2734

سر یه مسله کوچولو چون نیم ساعت لباسشو دیرتر دوختم هر چی از دهنش در اومد بهم گفت من خیلی خاطرشو میخواستم خیلی دوستش داشتم خیلی نازشو میخریدم جاش وسط قلبم بود نمیدونم بعد از ده سال زندگی از من چی دیده و چی شنیده اینجوری بهم میگه مگه زن ناموس آدم نیست؟امروز معنی از چشم افتادن و فهمیدم بد جوری از چشمم افتاد دیگه هیچی بین منو اون نیست تا تهشو رفت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اگه قبلانگفتع بود زیاد فکرش نکن

درسته بد بود حرفش ولی یه وقتایی شیطون گول میزنه

باهاش حرف نزن تا بدونه حرفش زشت بود 

ولی به فکر از چشم افتادن و تنفر نباش

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم

تربیت خانوادگی نشده داماد ما هم که من میگفتم میشه پشت سرش نماز خوند به خواهرم میگه بیشرف ،بیحیا چون خانوادگی دهن لقن و خواهر بیچارم میگه وقتی این حرف رو میزنه  میخوام بمیرم ،ولی شوهر من اصلا نمیگه ولی خب خصوصیات اخلاقی بدی هم داره زود عصبانی میشه و یکم صدامو ببرم بالا هر چی هست پرت میکنه