2733
2734

دكتر خوب براي جراحي پلك يا همون بلفاروپلاستي تو مشهد كيو معرفي مي كنين؟

من ميخوام عيد انشالله عمل كنم و چون كارمندم ميخوام كارش تميز باشه و تو همين تعطيلات عيد بخيه هاي چشمم خوب بشه و بتونم محل كارم راحت باشم و همه نگاه به چشمام نكنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دكتر خوب براي جراحي پلك يا همون بلفاروپلاستي تو مشهد كيو معرفي مي كنين؟ من ميخوام عيد انشالله عمل ك ...

واسه این عمل کسی رو نمیشناسم. تو گوگل سرچ کن دکتر پیدا کن بعد برو مطبش از مریض‌هاش بپرس راضی بودن یانه

سلام عزیزم من مدتیه خودم بشدت دنبال دکتر خوبم برا بلفارو و تو اینستا دکتر سید حسن بابایی رو خیلی دوست دارم ولی هنو دو دلم و تصمیمو نگرفتم

تا بتونم کمک میکنم و ازش خسته نمیشم چون بهم انرژی میده
واسه این عمل کسی رو نمیشناسم. تو گوگل سرچ کن دکتر پیدا کن بعد برو مطبش از مریض‌هاش بپرس راضی بودن یا ...

براي دكتر مجاور اينكارو كردم

ولي تهش بازم به نتيجه نرسيدم

گفتم شايد يكي اينجا عمل كرده باشه

عزیزم میشه اگه دکتر خوب و مطمئن پیدا کردی که تغیرات چشمگیری هم داشت بمنم بگی...اگه متخصص چشم پیدا کنیم خیلی بهتره ولی خب نمونه کاراشون و اینکه بخیه های ظریف بزنه از همه مهمتره منم اگه موردی قطعی شد برا خودم بشما میگم ..

عزیزم میشه اگه دکتر خوب و مطمئن پیدا کردی که تغیرات چشمگیری هم داشت بمنم بگی...اگه متخصص چشم پیدا کن ...

من چندتا از همكارهاي دوستم پيش دكتر فائقي نيا عمل بلفارو كردن و خيلي هم راضي بودن و دوستم ميگه اصلا رد بخيه چشمشون نمونده

من چندتا از همكارهاي دوستم پيش دكتر فائقي نيا عمل بلفارو كردن و خيلي هم راضي بودن و دوستم ميگه اصلا ...

باشه راجبش تحقیق میکنم پیج اینستاشو هم میبینم ..شما خودتون نظرتون کدوم دکتره؟

باشه راجبش تحقیق میکنم پیج اینستاشو هم میبینم ..شما خودتون نظرتون کدوم دکتره؟

من ميگم دكتر كاوياني 

چون بخيه هاش خيلي ريز زده شده بود و اصلا رد عمل نمونده بوده

2706