2733
2734
عنوان

چجوری به خواهر شوهرم بگم؟؟؟

217 بازدید | 10 پست

سلام خوبید 

حدود سه هفته پیش رفتیم عروسی و خواهرشوهرم لباس نداشت و من حماقت کردم بهش گفتم این مانتو رو دارم اگه میخوای بپوش برای امشب 

اون شب نپوشید مانتو رو ، اما گذاشته تو کمدش و چیزی ک معلومه انگار قرار نیست بهم بده مانتو رو 

من مگه بد کردم دلم براش سوخت؟ چرا میذارید ادم بی رحم باشه؟ من مانتومو گرون خریده بودم و خیلی دوسش دارم ، شاید بگید بعد سه هفته الان یادت اومد؟؟

باید بگم که دور از جون شما من عموم بعد از اون عروسی به یکی دو روز فوت کرد و من درگیر مراسم بودم ، الان سه هفته گذشت هی منتظرم مانتومو بده اما نداده ، چجوری بهش بگم مانتومو بده؟ نمیتونم بهش بگم میخوام برم عروسی یا چیزی چون فاتحه خونی داریم و میدونه ک عروسی و اینا نمیرم به احترام فوت عموم

توروخدا پیشنهاد بدید چی بهش بگم خیلی اعصابم خورده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو مانتو رو اگه دیگه لازم نداری بده اصلنم خجالت نکش ولی اگه توانایی خرید داری ببخش بهش ثواب داره

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2738

چرا روت نشه گلم احوال پرسی کن باهاش بعد بگو نیازش نداری مثلا خواهرم یا دوستم میخواد مراسم بره بهم گفته لباس بدم بهش ولی کلا مخالف این موضوعم نه لباس میگیرم نه میدم به شخصه 

عزیزدلم اولا که دیگه سعی کن از این به بعد جو گیر نشی و چیزی رو که دوست داری به کسی تعارفش نکنی. بعدشم مانتو خودته حق داری خیلی محترمانه ازش درخواست کنی بهت برشگردونه .بهش پیام بده بگو عزیزم مانتومو اگه نیاز نداری میاری برام ؟

یا اینکه بگو مانتومو نیاز دارم میخوام بدم به دوستم میخواد بره مهمونی یا مراسمی چیزی