2737
2734

من امروز حضرت مریم ساری تشکیل پرونده دادم ولی هنوز نرفته انگار ده ساله میرم میام انقد که خستم مشاوره گفته ۵۰ میلیون هزینه داره و منی که پودر شدم امروز بدجوری دلم شکست خیلی له شدم لطفا برام دعا کنید

خب الان مشکل با مبلغ داری یا پروسه؟ 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلم روحیتو قوی کن وگرنه برات سخت‌تر میگذره من رفتم مراکز ناباروری خیلی باید روحتون قوی کنی برو تو مسجد همونجا دورکعت نماز بخون با مراجعه کننده ها حرف نزن بزار برات راحت‌تر بگذره 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2728
خب الان مشکل با مبلغ داری یا پروسه؟ 

اصلش مبلغ دیگه اگه پول باشه ده بارم باشه میرم دورترین جای جهانم باشه میرم ، 

عزیزم شما خودت ای اوی اف کردی یا تو پروسه ای؟ میشه یکم برام توضیح بدی🙏

عزیزدلم روحیتو قوی کن وگرنه برات سخت‌تر میگذره من رفتم مراکز ناباروری خیلی باید روحتون قوی کنی برو ت ...

دخترتو از همونجا داری؟ لطفا یکم توضیح بده شاید به خودم بیام

2740
دخترتو از همونجا داری؟ لطفا یکم توضیح بده شاید به خودم بیام

نه عزیزکم‌رفتم اونجا پرونده تشکیل دادم البته مرکز من رشت بود ناباروری مهر  اونجا خوبیش اینکه که همهمراحل و ا اول تا انتها آزمایشات برات انجام میدن بعدا پرونده گرفتن بردم دکتر شخصی که خیلی درموردش تحقیق کرده بودم دخترم خواست خدا بود معجزه شد برام البته دوران سختی را گذروندم آخرشم سلامتی خیلی چیزها را از دست دادم تا بچه دار شدم داستان من خیلی با تو فرق میکنه فقط دارم بهت میگم همه چی را با عقل خودت نسنج اینجوری خسته میشی همش توکل کن به خدا برات راه باز میکنه 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

[QUOTE=323789871]امروز جلو شوهرم گریه کردم اونم گریه با چه سوز و گدازی دیگه نمی دونم سر دل اون و غرورش چه بلایی اومد[/QUOTE

]برو مراکز دولتی انجام بدی تا ا پس هزینه اش بربیای 

یا خودتون بیمه مازاد کنیدبیمه تکمیلی

نه عزیزکم‌رفتم اونجا پرونده تشکیل دادم البته مرکز من رشت بود ناباروری مهر  اونجا خوبیش اینکه که ...

منم رنج دیدم یه ازدواج ناموفق داشتم و رویان میرفتم اونجا دو بار ای یو ای داشتم در واقع من انقد مشکلات تو زندگیم داشتم که حس می کنم دیگه نمی کشم لطفا برام دعا کن لطفا حالم خیلی خرابه اصلا نمی دونم دارم چی میگم

منم رنج دیدم یه ازدواج ناموفق داشتم و رویان میرفتم اونجا دو بار ای یو ای داشتم در واقع من انقد مشکلا ...

برات دعا میکنم اگه لایف باشم زیارت عاشورا بخون ساده خیلی معجزه میکنه مطمئن باش

[QUOTE=323789871]امروز جلو شوهرم گریه کردم اونم گریه با چه سوز و گدازی دیگه نمی دونم سر دل اون و غرو ...

دولتی خیلی بدتره الکی فقط سوهان روحت میشه، تکمیلیم که قدر خود ای وی اف ازت پول می گیره 

2706