2733
2734
عنوان

پسر15ماهم دیشب گریمو درآورد🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دستات نمیشکنه؟ پسر من پاهامو و کمرمو داغون کرده  از 7ونیم که خابید تا 12بازم چند بار ...

بچه منم شبا بیدار میشه میاد رو دستم میخوابه دیگ صبحا بیدار میشم انگار  فلج شدم 

خدایا شکرت 
همین الان ۴۰دقیقس دارم تکون میدم پاشنه ی پام بیحسه

چرا تاب نمیخری ؟ تاب نرمه تشکش بعد میذاریش داخلش تکون میدی خوابش عمیق میشه بچه دوستم حدود ۱۳ ماهشه خیلی شیطونه ولی شبا بیدار نمیشه تو تاب میخوابونتش خودش بیدارش میکنه شیر میده باز میخوابه زود

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

بچه های منم خیلیییی اذیتم میکردن مخصوصا وقت خواب

واسه اینکه نخوابن غذا آب و ... هرچی به ذهنشون میرسید رو میخواستن چراغ رو خاموش میکردم تو تاریکی بازی میکردن منم نمیتونستم بخوابم نگرانشون میشدم

قربون خدا برم الان اونقدر با فهم و شعورن تا ببینن بیحالم خودشون سفره پهن میکنن غذاشونو میدم میرن خودشون میخورن و بعد جمع میکنن 

منم میخوابم و آروم و بدون سرو صدا بازی میکنن

گاهی وقتها میگم من لایق اینهما شعور بچه هام نیستم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
ببین پسر منم یازده ماهشه هر از گاهی بیخواب میشه دکتر بی بی سد داد ۵سی سی میدم راحت میخوابه گیاهیم هس ...

بی بی سد رو بچه من تاثير نداشت ولي فقط اينو ميدونم كه اين خواب اورا خيلي عوارض دارن 

خدایا شکرت 
ببین پسر منم یازده ماهشه هر از گاهی بیخواب میشه دکتر بی بی سد داد ۵سی سی میدم راحت میخوابه گیاهیم هس ...

امضات چه جالبه،عین حقیقته🙂

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
 دستات نمیشکنه؟ پسر من پاهامو و کمرمو داغون کرده  از 7ونیم که خابید تا 12بازم چند بار ...

چرا . هم خسته میشم از بس راه میرم . هم اینکه پاهام درد میگیره . پاشنه ی پاهام التهاب پیدا کرده دیگه دارم قرص میخورم . 

بلاخره باید صبوری کرد . این روزها هم میگذره.  

ولی عوضش صبح اینقدر شیرین کاری و شیرین زبونی میکنه که بلاهایی که شب سرم آورده  رو فراموش میکنم😅

بچه های منم خیلیییی اذیتم میکردن مخصوصا وقت خواب واسه اینکه نخوابن غذا آب و ... هرچی به ذهنشون میرس ...

خداحفظشون کنه

ماشالله

میشه برای رسیدن ب آرزوم ی صلوات مهمونم کنید   
بی بی سد رو بچه من تاثير نداشت ولي فقط اينو ميدونم كه اين خواب اورا خيلي عوارض دارن 

دکتر فوق تخصص به من داده گفت ضرر نداره 

قرار نیست هرشب بخوره ٫حتما دوزشو اشتباه استفاده کردی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

وای خانما توروخدا منو نترسونید 

ازتون کمک میخوام:

من دانشجوام و تقریبا ۲سال دیگه درسم تموم میشه و میرم سرکار

۶.۷ماهی میشه عروسی کردم 

بخدا از بس شنیدم فلانی چون دیر بچه دار شده مشکل داشته 

اصلا دوست ندارم تا موقعی ک دلم بچه خواست بچه بیارم 

اما مادرشوهرم خیلی بهم طعنه میزنه و مامانمم سرزنشم میکنه فلانی چی میخواد بگه ک تو بچه نمیاری !

همسرمم میگه من به نظر تو احترام میزارم و هرچی ک تو بگی 

واقعا گیجم!

من کبااااااب شدم تازه الان ک سع سالش شده راحتم گذاشته شبا 

،من بدون شوهر و کس و کار از همون روز اول شبو روزم بهم گره خورده بود فلج شده بودم بی اعصاب بی خواب 

خیلی سخت بود خیلی خیلی 

...

بچه سخت هست ولی یکمم ماباید عادتشون بدیم...

من هیچ کدوم ازبچه هامو عادت ندادم روپام بخوابن یه بارم نذاشتم روپام کنارشون درازمیکشیدم روپشتشون تب تب میکردم بخوابن..ازشیرم گرفتم بااینکه بی قراری میکردن وگریه بازم روپام نذاشتم پسردومیم خیلی بغلی بود همه دعوام کردن که دوسالش ردشده کمردردمیشی بزارگریه کنه ولی عادت میکنه فکرمیکردم من مادرخوبیم اونا سنگ دل ...

اما چندبارتوخیابون انقدر گریه کرد مهره های کمرم دردمیگرفت بغلش نکردم رفتم گفتم باید راه بیای بغل نه ...دوبارم خودشو زد زمین و..اما بالاخره راه رفت اومددستموگرفت...

چندبارم گریه میکردموقع آشپزی بغلش کنم مقاومت کردم چون واقعا مهره های گردنم آسیب دیدن.

بچه بالاخره بزرگ میشه باید فکرسلامتی خودمونم باشیم.

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2706