2733
2734
من ناخواسته باردار شدم سه ماه اولم که اصلی تریشه خیلی استرس داشتم بنا به دلایلی خیلی گریه کردم وقتی فهمیدم که یک ماه و نیم گذشته بود تو ماه اولم هم سرما خورده بودم و دارو مصرف میکردم و هم موهامو رنگ کردم الان استرس اینو دارم که بچم طوریش نشده باشه نمیدونم چرا میترسم بچم شکاف کام داشته باشه از ذهنم بیرون نمیره چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آزمایشات غربالگری واسه همیناس دیگه ..انجام بده ایشالا مشکلی نیس ..حداقل الان دیگه استرس نداشته باش
سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
2731
وای خدا نکنه دختر. فامیله ماهم تا هفت هفتگی نمیدونست بارداره. کلی داروهای پوست و حساسیت و چیزایی که واقعا نباید میخورد مصرف میکرد. الانم خداروشکر بچش صحیح و سالمه. انقد فکر بد نکن. اون سه ماه که اینجوری گذشت بغیشم بخوای با استرس بگذرونی که دیگه خیلی بده
چیزی نمیشه عزیزم به خدا توکل کن و خیلی با خدا صحبت کن.قرآن بخون با صدای بلند خیلی بهت ارامش میده.امتحان کن
خدای مهربون یه شب زیبا و دوست داشتنی پسر نازم رو گذاشت تو بغلم.(محمد طاهای نازم 8مهر 93 زمینی شد)
منم همینطور بودم ناخواسته... استرس... گریه... لیزر ... نخوردن اسیدفولیک... خلاصه سه ماه اول اصلا بخودم نرسیدم. اما تمام آزمایشا و غربالگری ها میگه نی نی سالمه الان سه ماه آخرم. نترس و بخدااا توکل کن دوستم
 دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
همه چیم عین خودت بود..ناخواسته بود...خیلی گریه کردم...فولیک اسید نخورده بودم قبلش چون ناخواسته بود...موهامم رنگ کردم..فقط سرما نخوردم...ولی بچم سالمه خدارو شکر ..نگران نباش عزیزم
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1206401&postID=47672253 بیاید برای مهکامه و مظلومیتش دعا کنیم:-( :-(
نگران نباش عزیزم این استرس که الان داری از اون کارا که کردی بدتره البته من خودمم همین استرس هارو داشتم الان دارم نصیحت میکنم خخخ
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
نه نگران نباش منم همه اش فکر می کردم بچه ام شکاف کامی میشه چون موهام زود سفید شده ارث داریم بخاطر همین از اول تا آخر حاملگیم هر ماه موهامو رنگ می کردم ولی خداروشکر بچه ام خیلیم سالمه
خدایا شکرت، شکرت، شکرت،......
اره میدونم استرس سمه برا بچه ولی من ازمایشای غربالگری اولو انجام دادم دکترم گفت مشکلی نداری ولی یه ازمایش دیگه هم نوشت ادامه غربالگری ولی نتونستم بدم به خاطر مشکل مالی حالا میگم کاش اون ازمایشم داده بودم خیالم راحت بود الان هفته 23 ام
2706