2733
2739
عنوان

پریودم دو هفته عقب افتاده

125 بازدید | 4 پست

اما بی بی چک منفی

چرا؟

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

منم این دفعه ۱۷ روز عقب افتاد! بی بی چک هام همش منفی بود

آزمایش هم دادم منفی بود.. نهایت بعد ۱۷ روز با خوردن گرمیجات و زعفرون پریود شدم

دکتر گفت احتمالا تخمک نداشتم که پریود نشدم باید برم آمپول بزنم ولی نرفتم چند روز گرمیجات خوردم پریود شدم

اینم بگم دو ساله در اقدامم و تا حالا پریودم یک روز هم تاخیر نداشته! خوشحال بودم که باردارم🥴

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی میگم اگه بعد دو هفته پریود نشدن بی بی چکهات هم منفی صد در صد باردار نیستی! منم خیلی امیدوارم شدم که خطا داره ولی آزمایش هم دادم منفی بود

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2731
یعنی میگم اگه بعد دو هفته پریود نشدن بی بی چکهات هم منفی صد در صد باردار نیستی! منم خیلی امیدوارم شد ...

اره دادم ازمایش منفی بود

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید