2733
2771

قهر كردم اومدم خونه بابام واقعاً ناچار شده بودم خيلي مشكلات داريم يكيش اينه كه شوهرم دنبال بهانه بود به خانوادم بي احترامي كنه و فحشاي خيلي ناجور ميداد بهشون حتي سر موضوعي كه به اونا ربطي نداشت،خيلي مشكلات داشتيم ولي ناچار شدم اومدم ولي خب با همه مشكلات دوستش ام داشتم جدايي برام خيلي سخته اينجا ام تا ميام حرف ميزنم و تمايلم و ميبينن هي سرزنش ميكنن كه نبايد ميومدي خونه بابات نبايد قهر ميكردي حالا اگر ميگفتم ديگه نميخوام زندگي كنم همه ميگفتن حالا نميشه يه فرصت ديگه بدي و فلان؟!عجيبه واقعاً همجنساي خودم دركم نميكنن

شوهرم اصلاً بهم زنگ نزد پيام نداد يعني با خودم ميگم چجوري توي اون خونه وسايلاي منو ميبينه ياد من نميكنه چقدر آدم پوچي بودم توي زندگيم بچه ها يك بارم توي عقد جدا شدم قبلاً حالا ام اين وضع زندگيمه توروخدا براي آرامش دلم دعا كنيد خيلي حالم بده

با كمال احترام،لطفاً آقايون داخل تاپيك هاي من شركت نكنن،ممنونم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كاشكي بميرم واقعاً هرچي در طول زندگيم دست و پا زدم خوب زندگي كنم نشد اصلاً انگار هركاري ميكنم خوب زندگي كنم فايده نداره نميدونم ايراد كار كجاست خيلي دلم گرفته خيلي

غصه نخور و صبر کن .آخرش زن میخواد ولی به هیچ عنوان خودت برنگرد که زندگی به مراتب بدتری را تجربه خواهی کرد .هی هم منتظر زنگ و پیامش نباش .میدونم خیلی سخت ولی تحمل کن .دعا بخون قرآن بخون نذر بگذار .یه جوری به خودت آرامش بده انشالله سرش به سنگ میخوره با عزت و احترام میاد دنبالت

هدف من از زندگیم خوشبختی و سعادت دخترانم هست .
انشاالله به زودی به آرامش برسی

مگر اين كه با مردن به آرامش برسم عزيزم من دنبال آرامش ميدوئم و آرامش ازم فرار ميكنه

كاشكي بميرم واقعاً هرچي در طول زندگيم دست و پا زدم خوب زندگي كنم نشد اصلاً انگار هركاري ميكنم خوب زن ...

صبر کن عزیزم صبر 

صبر کردن مشکلاتی حل میکنه که نمیتونی تصور کنی .

هدف من از زندگیم خوشبختی و سعادت دخترانم هست .
2706