2737
2739
عنوان

زینک اکساید پماد دردسرساز

257 بازدید | 34 پست

سلام خانوما من خیلی تعریقم زیاده و تابستون توی اینستا دیدم ک میگن پماد زینک اکساید بزنید هم جلوی تعریق رو میگیره هم دیگه بوی عرق نمیگیرید دو سه ماه زدم خیلی خوب بود ولی کم کم زیر بغلام دردناک شد و هی جوش میزد تا اینکه یک ماه پیش از زیر بغلم چرک و عفونت دراومد و خیلی دردناک شد دکتر رفتم گفت کیست موییه و جراحی کردم موقع جراحی دکتر اندازه یه بند انگشت از زیر بغلم کیست دراورد ک وقتی براش تعریف کردم گفت اثر همون زینک اکسایده 

توروخدا ب زیر بغلتون نزدید مخصوصا اگه مثل من تعریق اون ناحیه زیاده براتون

خدایا مرا سبب شکستن دلی قرار نده❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم بابت راهنماییت

سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آرش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "  
2731
2738
تعریق زیاد کاری نمیشه کرد فقط لباس پلاستیکی‌نپوش و مام بزن 

اره دقیقا چون هرکاری کنی جلوی تعریق رو میگیری و بعدش دردسرساز میشه

در اصل پماد دردسر ساز نیست، به خاطر حساسیت غدد لنفاویه که زیر بغل قرار دارن

نه پماد زینک اکساید و نه هیچ چیز دیگه نباید زیر بغل استفاده کنیم

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
اره دقیقا چون هرکاری کنی جلوی تعریق رو میگیری و بعدش دردسرساز میشه

اره منم همینم تابستونا تاپ میپوشم حمومم زیاد میرم مام رکسونام خیلی خوبه ولی خب خیلی نمیشه جلوشو گرفت

چشمانت تابستان اهواز بود‌ و☀️دل من پیکان بی کولر🔥😂
در اصل پماد دردسر ساز نیست، به خاطر حساسیت غدد لنفاویه که زیر بغل قرار دارن نه پماد زینک اکساید و ن ...

برای زیر بغل دردسرسازه و الان تو فضای مجازی باب شده میگن بزنید به زیربغلتون ولی نمیدونن دارن چه خطری میکنن

اره منم همینم تابستونا تاپ میپوشم حمومم زیاد میرم مام رکسونام خیلی خوبه ولی خب خیلی نمیشه جلوشو گرفت

دقیقا منم اینجوریم ارزو موند به دلم که یه لباس رنگ روشن بپوشم و زیربغل عرقیم گند نزنه بهش

2706