2737
2739
عنوان

دکتر نرجس نایب هاشمی

715 بازدید | 9 پست
سلام دوستان. من به توصیه یه دوست الان شش ماه پیش خانم دکتر نایب هاشمی میرم. میخوام اگه شما هم از مریض های ایشون هستین یا خاطره ای دارین و یا پیشش زایمان کردین اینجا باهم تبادل نظر داشته باشیم
منم بلاخره دارم مامان میشمممممممممممم..................
خانوم دکتر آروم و مذهبی هستن. من هربار رفتم پیشش کلی آروم شدم. اگه نوبت داشته باشی و بین مریض نری کامل به تمام حرفات گوش میده و راهنمایی میکنه. زیادم تو مطبش معطل نمیشی. اگه نوبت اول وقت یا آخروقت بگیرین بهتره.هم صبح هست هم بعدازظهر تو مطب البته یه روز درمیون.
منم بلاخره دارم مامان میشمممممممممممم..................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

من زایمان اولم رو پیش ایشون بودم ، سال ۹۵

خانم موجه و ساده ای هستن

خوش برخوردن و موقع ورود و خروج با بیماران دست می دن که خیلی به نظرم کارشون محترمانه ست

معمولا مطب شلوغی دارن و دو سه نفر با هم تو اتاقشون راه می دن ولی اتاق معاینه ی جدا دارن

ظاهراً اگه کسی تواناییش رو داشته باشه به طبیعی تشویق می کنند ولی در عمل زیاد انرژیشون رو واسه طبیعی نمی ذارن

به تک فرزندی اعتقاد ندارن و به بچه ی دوم تشویق می کنن ولی موافق بچه ی زیاد هم نیستن

و روحیه نمی دن

به نظرم عمل سزارین رو خوب انجام می دن ، چون بخیه های من مشکلی پیدا نکرد و فقط کمی مشکل روده ای پیدا کردم که بعید می دونم از نحوه ی عمل ایشون باشه

هوای آدمو توی اتاق عمل دارن و کلا آدم با حیا و رعایت کنی هستن که از آن نظر به آدم آرامش می دن

موقع تولد بچه هم اذان می گن

دستمزد جدا هم نمی گیرند ولی یکی از مریضا می گفت اگر بخواد الغدیر بیاد، چون دستمزدش پایینه جدا هم هزینه میگیره

خوبی هاشون خیلی زیاده ولی من دوتا مشکل با ایشون داشتم که دکترم رو عوض کردم:

یکی شلوغی و معطلی زیاد توی مطبشون بود که اصلا خودشون و منشیشون زیر بار اصلاح سیستم نوبت دهی و جلوگیری از اتلاف وقت خانوما نمی رن و انگار شلوغی مطب رو طبیعی می دونن و دوست دارن و این یه کم به آدم استرس میده که زیاد سوال نپرسه .

یکی دیگه اینکه اصلا کمک نکردن که توی بارداری واسه زایمان طبیعی آماده بشم و حتی خودم از ایشون در مورد کلاسهای زایمان طبیعی پرسیدم .

برای ماه های آخر هم کلی توصیه تغذیه و دارویی هست که زایمان راحت تر بشه ولی ایشون هیچکدوم رو به من نگفتن و تازه کلی هم روحیه م رو واسه طبیعی خراب کردن ، طوری که از مطبشون تا خونه گریه می کردم.

شاید یه مقدار زیادی از اینا برمی گرده به سر شلوغیشون.

واسه زایمانم هم روز تعطیل بود و با وجود اینکه من تمایل به طبیعی داشتم و ظاهراً خودشون هم پذیرفته بودن و گفتن وقت می ذارن، ولی آمپول فشار زدن و وقتی ضربان بچه نامنظم شد ، اورژانسی بردن سزارین.(اگه آمپول فشار نمی زدن شاید کارم به سزارین نمی کشید)

و از حرفاشون فهمیدم روز تعطیلشون رو نجات دادن و خیلی ناراحت شدم.

الان که ماه آخر بارداری هستم و پیش دکتر دیگه ای میرم ، این دوتا مسأله ای که گفتم با برخوردهای درست دکتر جدیدم ، بیشتر برام پررنگ شده .

اگه دوتا مسأله ای که گفتم برای کسی مهم نیست به نظرم دکتر نایب هاشمی برای زایمان، دکتر معمولی هستن.

2740

سلام به مامانای گل من زایمانم پیش دکتر نایب هاشمی بود.ینی از قبل ترش تحت نظر بودم دقیقا از روزی که تصمیم به بارداری گرفتم تا...مطبشون شلوغه قبول دارم چون کارشون خیلی خوبه ولی من قلق این شلوغی دستم اومده بود و قرآن و ... تو مطب میخوندم یا معمولا اولین نفر یا آخرین نفر وقت میگرفتم یا قبلش با منشی هماهنگ میکردم که اگه شلوغ بود دیرتر برم.ولی برا زایمان طبیعی من رو تا هفته 42 نگه داشتن.از هفته 40 به بعد یه روز در میون سونو بیوفیزیکال میدادم میرفتم چک میکردن معاینه میکردن و ...همکاری کامل، خیلی خوب بودن واقعا. با اونکه به من گفته بودن زایمان طبیعی برام سخته ولی وقتی اصرار منو دیدن تا لحظه آخر پشتم بودن.کلاس های مختلف و استخرهای استاندارد و روش های زیادی رو بهم معرفی کردن تا راحت تر ایمان کنم.شب زایمانم هم مهمان بودن جایی ولی به محض اینکه احساس نیاز کردم بالا سرم اومدن تا یه ساعت بعد از زایمان تو ریکاوری پیشم بودن چون حالم زیاد خوب نبود.وقتی صدای اذانشون تو اتاق زایمان با گریه دخترم شنیدم حس عالی داشتم.و یه حسن که اصلا اصلا پولکی نیستن .من راضی بودم به شدت و ان شاءالله بچه های بعدی هم حتما پیش ایشون میرم.

سلام به مامانای گل من زایمانم پیش دکتر نایب هاشمی بود.ینی از قبل ترش تحت نظر بودم دقیقا از روزی که ت ...

من امروز فهمیدم باردار شدم

قبلا چند بار پیششون رفتم خیلی دکتر خوبیه

اکثرا دیدم نوشتن که تمایلی به زایمان طبیعی ندارن

چجوری شما رو انقدر نگه داشتن

چون طبیعی میخوام

میخواستم دکترمو عوض کنم