2737
2734

من سفارش دادم گلوتاتیون با صابون تازه رسیده

میخاستم ببینم کسی استفاده کرده راضیه 

۱۷۸۰ دادم به اینا امیدوارم ک خوب عمل کنه

دوس دارم یکم سفید بشم بعضی وقتا رنگ پوستم همچین خفه میشه😔😔🤕🤕🤕

اگه رنگ پوستتون مدنظرتونه مثلا سبزه این می خواین سفید بشین این امکانش نیست ولی واسه لک و تیرگی و کدری می تونه خوب باشه من خودم استفاده نکردم

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم من اعتقادی به این چیزا ندارم 

قبل خرید تحقیق کردی ک کار می کنه یا فقط خریدی

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!
2728

عزیزم از کی شنیدی اینارو که سفید میکنن؟ ازشون مطمئنی ؟ 

بابا جونم خواهرمم اومد پیشت خیلی مواظبش باش 🫂جون عزیز خودت تنهاش نزار ما که تلاشامون بی نتیجه موندو خدایی نبود که کمکمون کنه. اما تو مهربونی، تو پدری، تو بچه هاتو دوست داری بغلش کن تا جای درداش خوب بشه و آروم بگیره.... فقط دعا کن زودتر بیام پیشتون 🥀🥀
اره دکتر داروخونه ی ما میگفت عالیه و دوماهه جواب میده حتما بخور و ضدافتاب هم بزن

چه عوارضی داره؟

تاثیرش چیه؟

قطع کنی چه اتفاقی میوفته؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
اره دکتر داروخونه ی ما میگفت عالیه و دوماهه جواب میده حتما بخور و ضدافتاب هم بزن

جدی یکم میترسیدم از عوارضش مامانم میترسوند منو

ضدآفتاب چی بزنم مثلا

2740
اگه رنگ پوستتون مدنظرتونه مثلا سبزه این می خواین سفید بشین این امکانش نیست ولی واسه لک و تیرگی و کدر ...

والا رضایتش عکس میفستاد سفید شده بودن بی فیل تر بود

نمیدونم من اعتقادی به این چیزا ندارم  قبل خرید تحقیق کردی ک کار می کنه یا فقط خریدی

رضایتشان دیدم اینجاهم خریده بودن راضی بودن ذرعرض ۱۷ روز پوستش سفید شده بود 

چه عوارضی داره؟ تاثیرش چیه؟ قطع کنی چه اتفاقی میوفته؟

عارضه خاصی نداره ولی ممکنه در مواقع خاص آلرژی نشون بده 

پوست رو روشن میکنه دو سه درجه 

پیگمنتا هم میگن خوبه 

قطع کردنش باید یهویی نباشه 

مثلا اگ هر روز خورده میشه ،یعنی ی روز درمیون یعد هفته ای دوبار بعد هفته ای ی دونه و بعد هر دو هفته یکبار 

والا رضایتش عکس میفستاد سفید شده بودن بی فیل تر بود

عزیزم این چیزا موقته تا استفاده کنی شاید یک درصد خوب باشه بعد قطع برمیگرده عوارض هم داره 

بهتر بود روتین داشته باشتی کارهایی مثل فیشیال و اسید تراپی یه درجه روشن میکنه به مرور روشنتر هم میشی

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن