2733
2739
عنوان

رانندگی .میشه لطفا بیاین💜

48 بازدید | 5 پست

بچه ها من دارم کلاسای شهری رانندگیو میگذرونم. 

بعد اینکه چون آشنا داشتم اون تاییدیه چشم وقد ...رو نرفتم .از طرفی قدم کوتاهه .قبلا دبیرستان اندازه گرفتم یادمه ۱۵۵ بود .اما الان داشتم دستی تو خونه اندازه میزدم ۱۵۰ در اومد .نمیدونم اشتباه میکنم یانه .

بهرحال تو این رنجه .

حالا تو کلاسای شهری من پام تا انتهای کلاچ میرسه ولی  شیشه جلو رو هی حس میکنم  نمیتونم خوب ببینم .(نمیدونم وسواس خودمه یاچی)  یعنی چقدر از شیشه جلو رو باید ببینیم .انتهای کاپوت که به پلاک ماشین میزسه بلید ببینیم ؟ چون من فقط یکم از کاپوت که به سمت شیشه است و برف پاک کن ها رو میتونم ببینم.

اصلا حالم خوب نیست .یکی کمک کنه لطفا.

بچه ها کنترل ماشین چقدر به قد مرتبطه ؟ 

چون من الان جلسه دومممه.همش یه احساس ضعف دارم که تو قدتت کوتاهه نمیتونی خوب کنترل کنی .

بعد همش اعصابم بهم ریخته کاش می فتم اصلا بهم گیر میدادن واسه قد و میرم آموزشگاه مخصوص. 

الان نمیدونم چیکار کنم ادامه بدم ؟یا برم آموزشگاه مخصوص 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اول اینکه صندلیتو ببر جلو دوم زیر ۱۵۰ رو میفرستن تاییدیه قد بگیره از کمیسیون  اگ زیر ۱۵۰ نیست ...

انتهای کاپوت که به پلاک میزسه رو باید بتونی ببینی ؟ یا فقط همون قسمت ابتدایی کاپوت که نزدیک برف پاک کن هست رو ببینی کافیه؟

انتهای کاپوت که به پلاک میزسه رو باید بتونی ببینی ؟ یا فقط همون قسمت ابتدایی کاپوت که نزدیک برف پاک ...

یچیزی بزار زیرت خب اگ نمیبینی

ما کسیو کوچیکتر از خودمون ندیدیم،کسیم خودشو بزرگتر از ما ندونه:)