2733
2771

تا ميگم قهر كردم اومدم خونه بابام يه سري خانوم معلم ميريزن توي تاپيك آدم كه نبايد قهر ميكردي و فلان بابا خودم ميدونم همه ميدونن هركي قهر ميكنه ميدونه لابد ناچار شدم كه اين كارو كردم انقدر اين جمله رو به كسي كه قهر كرده نگيد منم از اين حرفا قبلاً زياد ميگفتم به كسايي كه قهر ميكردن الان لابد دارم چوب درك نكردن و اينكه اين حرف و ميگفتم ميخورم شما نگيد كه شما چوب نخوريد خدايي نكرده در آينده

با كمال احترام،لطفاً آقايون داخل تاپيك هاي من شركت نكنن،ممنونم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجوری میگن ک راهنمایی کنن و یجورایی باهات سرصحبتو باز کنن

شما ک طاقت صحبت دوستان رو ندارید تاپیکم نزنید خب

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

خب عزیزم تاپیک نزن

تاپیک میزنی که نظر مردمو بدونی دیگه!

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس یک بلبل را موسیقی میپندارند هیچ عشقی فوران نخواهد کرد🌱

من نمیگم قهر نکن ولی واسه ی چیز الکی و بی ارزش قهر نکن مثلا بخاطر حرف مادر شوهر و اینا ....

یعنی جوری باشه ک‌ تمام سعی تلاشتو واسه اون مشکل کردی ولی جواب نداده و دیگه واقعا آخرین مرحله اس 

و اینکه یکبار قهر بشه دوبار دیگه واقعا برای آقایون مهم نیست 

دیدم تاپیک قبلی تون رو ولی نظر ندادم.

در کل وقتی آدم میره قهر که دیگه نخواد برگرده و یا دنبال یه آفر از طرف همسرش باشه(مثلا امضایی چیزی)

اینکه میگین مجبور شدم برم قهر باید بگم مجبور نبودین برید.چون الان پیگیر محبت همسرتون هستین...

عزیزان من در سایت اوقات استراحتم حضور دارم و فرصت و انرژی  برای گپ خصوصی و یا مشاوره خصوصی ندارم.ممنونم از درک تون🤝🙏☺
اگه میخوای خانوم معلم نیاد تاپیک نزن.کار خودتو خودت تایید میکنید کافیه دیگع

يه روزي ياد اين حرفت ميفتي شما...

دیدم تاپیک قبلی تون رو ولی نظر ندادم. در کل وقتی آدم میره قهر که دیگه نخواد برگرده و یا دنبال یه آف ...

از شما بعيده من هميشه تاپيكاي شما رو دنبال ميكردم ولي نميدونستم انقدر بي درك هستيد.....الانم با اين اوصاف مشخص شد برام كه شما صد در صد يه زندگي بدون چالش داري و از واقعيت خيلي دوري

من نمیگم قهر نکن ولی واسه ی چیز الکی و بی ارزش قهر نکن مثلا بخاطر حرف مادر شوهر و اینا .... یعنی جو ...

نه من بخاطر حرف مادرشوهر قهر نكردم مشكلات خيلي بزرگي برامون بوجود اومده بود 

من نمیگم قهر نکن ولی واسه ی چیز الکی و بی ارزش قهر نکن مثلا بخاطر حرف مادر شوهر و اینا .... یعنی جو ...

مشكل من حرف مادرشوهر نبود

مشكلاتمون خيلي چيزاي مهم تري بود

يه روزي ياد اين حرفت ميفتي شما...

شمام اومدی بقیه رو تنبیه کنی و یاداور کارما باشی براشون؟؟؟

خیلیا به کارما اعتقادی ندارن، شما داری دلیل نمیشه به بقیه بگی منتظر باش

بعدم اصل ماجرا که مشکلاتت با همسرت هست رو ول کردی دنبال نصیحت و ایرادگیری از بقیه هستی

امیدوارم مشکلتو بتونی حل کنی و زندگی خوبی بسازی❤️

زندگی که یک بار زیر سوال نرود، ارزش زیستن ندارد...
2706