2733
2771

خوش به حال اونايي كه قهر ميكنن شوهراشون مياد دنبالشون دلم براش تنگ شده اون چجوري دلش براي من تنگ نشده

با كمال احترام،لطفاً آقايون داخل تاپيك هاي من شركت نكنن،ممنونم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قهر خیلی کار اشتباهیه

اصلا نباید بری خونه بابات

شاید بار اول بیاد دنبالت ولی بعدش غرورش شکسته میشه و نمیاد اونوقت مجبوری سرافکنده برگردی   دیگه نرو خونه بابات   از طرفی مادر پدرت گناه دارن اونارو درگیر مشکلات خودت نکن 

والا نمی دونم چرا قبل بالغ شدن ازدواج می کنید  قهر شدم اومدم خونه بابام. اره اونم بدو بدو بیاد ...

عزيزم خدانكنه هيچ كسي از ناچاري اين كار و كنه انقدر قضاوت نكنيد چرا آدم تا ميگه قهر كردم اومدم خونه بابام همه حمله ميكنيد هيچ كسي از خوشحالي قهر نميكنه خانوم معلم!

قهر کن تو خونه ی خودت

قبلاً اين كارو كرده بودم يعني توي خونه خودم قهر كرده بودم اون شب ام ديگه ناچار شدم اي بابا

من خودم ام قبلاً از اين حرفا زياد ميزدم تا كسي ناچار نشه درك نميكنه مثل من كه درك نميكردم

برو تاپیکا قبلتو بخون دلتنگیت برطرف میشه،الان ناراحتی کسی نیست به خونوادت فحش بده؟

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
قبلاً اين كارو كرده بودم يعني توي خونه خودم قهر كرده بودم اون شب ام ديگه ناچار شدم اي بابا من خودم ...

باشه عزیزم هرجوری دلت می خواد زندگی کن 

من چیزی که از نظرم درسته رو بهت گفتم. حالا که تو اصرار داری ناچار خوددانی. انشالله شوهرت بیاد دنبالت

2706