2733
2734

آخ گفتی 

من تا یک هفته بعد سفر قابل معاشرت نیستم 

الانم خسته میشم عکس سفر میبینم یا برنامه سفر میچینم 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاءالله همیشه به سفر  اللان ی کیش بخوای بری دو نفره چقدر پول لازمه ؟ وای مراکز خریدش حتما ع ...

ممتون عزیزم ، مراکز خریدش که من نرفتم ما برا تفریح رفتیم نه خرید ، ما با رفت وبرگشت هوایی و هتل ۴ ستاره و تفریحات حدود ۱۸ تومن دراومد البته همه ی تفریحاتش رو هم نرفتیم

2740
همسر منم همینطوره، ولی من همیشه از سفر که برمیگردم میگم آخیییبیش رسیدم خونه ی خودم😁😍

آخه سفر کیش فرق داره با بقیه سفرها چون خیلی فضای شادی داره وقت برگشتن آدم دلش میگیره واقعا

ن من مجردم خیلی دلم میخواست ازدواج کنم و به برای  ماه عسل بریم انشاءالله

انشالله که بتونی بری خیلی باحاله کیش منکه از چهارشنبه که برگشتم خیلی دلم گرفته😀 دوس دارم برم دوباره 

انشالله که بتونی بری خیلی باحاله کیش منکه از چهارشنبه که برگشتم خیلی دلم گرفته😀 دوس دارم برم دوباره ...

مرسی  انشاءالله 😊

چند روز اونجا بودین 

قشم چی رفتین،؟

خدایا شکرت🙏