2737
2734
عنوان

بی بی چک مثبت

1569 بازدید | 143 پست

سلام وقتتون بخیر 😊

امروز ۱۷ روز از تزریق هاچ سی جی میگذره بی بی چکم مثبت شد 

ممکنه اثر دارو باشه؟؟عکسش الان میذارم

روز ۱۳ مثبت بود روز ۱۴ منفی شد

و امروز که ۱۷ روز گذشته از امپول مثبت شد

گیج شدم 🥺

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا همه هیچ 🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
Iui کردی ؟؟؟یا طبیعی؟

طبیعی ...ولی دارو استفاده کردم فقط هم یکبار تونستم اقدام کنم بعید میدونم باردار باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا همه هیچ 🌿
خب مثبته دیگه مبارکه

اخه چند ثانیه هیچ خطی روشن نشد 

بعد از یک دقیقه هر دو تاش پررنگ شد ب نظرتون بی بی خراب بوده؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا همه هیچ 🌿
2738
گذاشتم واقعا اگ بی بی خراب باشه ضد حال بدی میخورم

مثبته مبارکه عزیزم انشاالله سالم و صالح بدنیا بیاد واسه منم دعا کن 😍

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟
این یعنی مثبت  فردا صبح برو آزمایش خون بده ببین بتات چنده

توی همین نی نی سایت دیدم با همین بی بی مثبت ولی باردار نبودن😣

فردا میرم ازمایش اینجا بهتون خبر میدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا همه هیچ 🌿
مثبته مبارکه عزیزم انشاالله سالم و صالح بدنیا بیاد واسه منم دعا کن 😍

دعا کن واقعی باشه کیک نباشه 😄

ان شاءالله حاجت روا باشی عزیز دلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا همه هیچ 🌿
توی همین نی نی سایت دیدم با همین بی بی مثبت ولی باردار نبودن😣 فردا میرم ازمایش اینجا بهتون خبر مید ...

حتما منتظر خبرتم منم جمعه مشخص میشه باردارم یانه انشاالله که باردار باشیم دوتا ییمون 

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟
2706