2737
2739
عنوان

ترشح چرکی نوک سینه نشانه ی چیه؟

139 بازدید | 14 پست

نوک یکی از سینه هامو که فشار میدم به مقدار خیلی کم ترشح مایع چسبناک قهوه ای رنگ میاد با فشار مقدار ترشحی که میاد کمتر از نصف یک قطره هست

پرولاکتین بالااااااا 

بپر دکتر

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد                   عیسی‌مسیح‌: تنها ایمانت بود که تو را نجات داد                                                مسیحی✝️هَلِلویاه

برو ماموگرافی خدایی نکرده مورد خطرناکی نباشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

واا برو دکترر

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2738
پرولاکتین بالا ممکنه در اثر سرطان باشه

نه اصلا

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد                   عیسی‌مسیح‌: تنها ایمانت بود که تو را نجات داد                                                مسیحی✝️هَلِلویاه
منم سینم ترشح چرکی مثل جوش داشت البته وقتی فشار دادم خیلی نگرانم شما خوب شدید؟ دکتر چی تشخیص داد

سلام عزیزم رفتم دکتر معاینه کرد سونو هم رفتم خدا را شکر چیزی نبود دکتر بهم گفت اصلا چرا نوک سینه هاتو فشار میدی الکی سینه ها رو نباید دست دست کرد

2706