2777
2789

سلام خانوما امروز ۲۵پری هستم بیبیچک خودکاری روژان زدم به. یه ربع یه هاله انداخت البته ادراره اول صبح نبود به نظرتون درسته لطفا جواب بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من تنبلی تخمدان دارم این ماه لتروزول مصرف کردم دورم ۲۹روزه است من قبلاً مارک روژان نواری زدم تا ...

من داشتم میخوندم جعبه مدیکور رو نوشته بود داروهای نازایی و بارداری باعث مثبت کاذب میشن دیگ نمیدونم😕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
من داشتم میخوندم جعبه مدیکور رو نوشته بود داروهای نازایی و بارداری باعث مثبت کاذب میشن دیگ نمیدونم😕

مدیکور خیلی کاذب داره ولی مارک نواری روژان و ندیدم تا حالا الان  یه هاله محو افتاده با چشم قشنگ مشخصه از قرص لتروزول که دوهفته بیشتر گذشته نمیدونم والا

مدیکور خیلی کاذب داره ولی مارک نواری روژان و ندیدم تا حالا الان  یه هاله محو افتاده با چشم قشنگ ...

انشاالله مثبته 😍 شمام دعا کن مال من مثبت شه😘🫠

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
ایشالله که بیبی چکتون مثبت میشه و یه نی نی ناز  میاد تو دلت عزیزم از پریتون گذشته شما؟؟؟

آره تقریبا یکی دو روز ولی همش استرس دارم فردا پسفردا بیاد و امیدم ناامید شه😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره تقریبا یکی دو روز ولی همش استرس دارم فردا پسفردا بیاد و امیدم ناامید شه😅

نه عزیزم ایشالله پری نمیاد و جوابتون مثبته راستش من این اقدام دونمه من یبار با لتروزول باردار شدم الان پسرم شش سالشه برا دومی اقدام کردم

2801