2752
2734
عنوان

چجوری عین آدمای معمولی شم؟

61 بازدید | 7 پست

من عادت کردم امتحان و درس و کلا بیشتر کارامو نگه دارم آخر هر وقت امتحان دارم هر چقدر فرجه داشته باشم نگه میدارم آخر مثلاً فردا امتحان دارم از دیروز نخوندم الآنم نمیتونم بخونم رو شب حساب باز کردم شب تا صبح بکوب قرارها بخونم بدون اینکه چشم رو هم بزارم مامانم هم هی سرکوفت میزنه حقم داره تبدیل به عادت شده اما واقعا بهم آسیب میزنه علاوه بر اون این روش برا قبلاً جوابگو بود الان درسا سخت شده نمیرسم و چیز دیگه شب مغزم کاراییش میاد پایین می‌خوام عین بقیه آدمای معمولی شم روزا بخونم شب امتحانم عین آدم بخوابم می‌دونم که قرار نیس جواب بدین اما یه تیر در تاریکی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راه حل برا رفع گشادی

تنگی و درس خواندن😂

نه ولی جدا از شوخی

خودمم همین جور بودم

کلا بعصی روزها ادم حوصله ی درس خوندن نداره یا روی مود بدی هست

برای همین روزهایی ک حوصله ندارم میرم کتابخونه 

🥀زخم هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم🥀
تنگی و درس خواندن😂 نه ولی جدا از شوخی خودمم همین جور بودم کلا بعصی روزها ادم حوصله ی درس خوندن ن ...

متأسفانه همه روز حوصله ندارم کتابخونه رم امتحان کردم اونجا هم نشد