2733
2734
عنوان

پیامنوری ها یه لحظه بیایید لطفا

61 بازدید | 7 پست

دوتا سوال دارم    اول این که منی که قراره برم ترم دو بنطرتون چند واحد درسی بردارم  معدلمم ۱۶ و نیمه

دوم اینکه دروس عملی دانشگاه حضورش  الزامی هست؟

هیچ کس را در زندگی مقصر نمیدانم... از خوبان خاطره و از بدان تجربه میگیرم...بدترین ها عبرت میشوند و بهترین ها دوست...❤   حرف اشتباهی است که میگویند (با هر کس مثل خودش رفتار کرد) که اگر چنین بود: از منیت و شخصیت هیچ کس چیزی باقی نمیماند💛                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کمتر از 20 واحد برندار بزار زود تموم شه 

نمیدونم بیست تا بردارم یا ۱۸ تا.. 

هیچ کس را در زندگی مقصر نمیدانم... از خوبان خاطره و از بدان تجربه میگیرم...بدترین ها عبرت میشوند و بهترین ها دوست...❤   حرف اشتباهی است که میگویند (با هر کس مثل خودش رفتار کرد) که اگر چنین بود: از منیت و شخصیت هیچ کس چیزی باقی نمیماند💛                                                   
میشه منم سوال بپرسم؟ شهریه تون چقدر هست؟

شهریه ثابت و متغیر شد ۳/۱۰۰

منم مثل شمام  چه رشته ای؟؟؟ میرم ترم دو

مشاوره ام