2733
2734
عنوان

لاغریی

184 بازدید | 11 پست

سلام 

من اومدم با ۳۷ کیلو اضافه وزن داغون

میخوام تا عید شده ۱۰ کیلو ولی کم کنم

یه رژیم خوب سریع میخوام دوتا ژیم یخ و کانادایی ۱۳ روزه که تحقیق کردم سریع بودند و برای تایم محدود من تا عید مفید اما از عوارضشون ترسیدم

الانم خانم های عزیز اگر تجربه دارین بگین که کمک کنید امسال حداقل خوش هیکل بشم🥲😂

برای ورزش عم بگم اصلا وقتش رو ندارم و صرفا میخوام فقط رژیم باشه نه ورزش 

بیا از نو شروع کنیم خدایا مرسی که دوباره بهم نی نی دادی💙

قد و وزنت چنده

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۱۶۳  وزنم ۸۵

منم ۲، ۲ونیم هفته پیش ۸۵ بودم الان ۸۲ونیم

این مدت رژیمم کنترل کردم ، کمتر خوردم و سعی کردم کربوهیدرات کم کنم

اگه ورزش میکردم خیلی بیشتر کم میشد

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
منم ۲، ۲ونیم هفته پیش ۸۵ بودم الان ۸۲ونیم این مدت رژیمم کنترل کردم ، کمتر خوردم و سعی کردم کربوهیدر ...

من اتفاقا خیلی در روز میخورم یعنی جدیدا که دقت کردم دیدم الکی گشنم هم نباشه باز میخورم 

و تصمیم فعلا اینه میان وعده و اینجور چیزارو ه حذف کنم کلا و وعده غذایی هم یدونه باشه در روز توی ساعت ۶ بعد از ظهر اینا و صبحم با چایی شروع کنم امیدوارم تاثیر بزاره

بیا از نو شروع کنیم خدایا مرسی که دوباره بهم نی نی دادی💙

سلام 

همسر من یه رزیم گرفت ظهرا کدو وگوجه و مرغ بخار پز میخوره 

شبا گردو وعسل یا نون ماست یا سفیده تخم مرغ ابپز میخورد تو ۱ ماه ۸ کیلو کم کرده

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

لطفا منم لایک کنید 

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨

رژیم اصولی بگیرین که تحت نظر باشه این رژیمای شوک و هالیوودی و اینا عوارض داره ریزش مو میگیرین و کلی اسیب دیگه تازه برگشت هم داره ولی وقتی تحت نظر باشین ویتامین و مکملایی که میدن نمیذاره بدن ضعیف بشه