2733
2739
عنوان

روز ١٣ای یو ای

174 بازدید | 51 پست

روز دهم بی بی منفی روز دوازدهم و ١٣دهم با بدبختی و زیر نور تو چند دقیقه اول یه هاله خیلی کمرنگ دیدم که بعد از چند ساعت یکم پررنگ شد امکان داره باردار باشم؟روز چندم باید برم بتا بدم؟ و باوجود شیاف پروژسترون پریود میشم؟

من ۱۱ روز دیگه موعدمه این ماه لتروزول و ۴ تا امپول سینال اف زدم  و دارم دوفاستون میخورم 

علائم خواصی ندارم مثلا سینه هام فقط یهو نوکش تیر میکشه و بعضی وقتا درد سمت چپ شکم دارم 

الان لانه گزینی اتفاق افتاده؟ یا چند روز دیگه اتفاق میفته؟ 

من هم به زودی مادر میشوم😊😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
سلام گلم میشه بگی مراحل ای یو ای چطوره

من از روز دوم تا۶م روزی دوتا لتروزول خوردم روز ٧و٨دوتا hmg زدم روز ١٠و١٢م سونو دادم شب دوازدهم ساعت ١٢ونیم امپول آزادسازی زدم چهاردهم رفتم بیمارستان گاندی همسرم اسپرم رو تحویل داد بعد از یک ساعت تزریق کردن به من اصلا درد نداره مثل معاینه ساده میمونه بعدش باید ٢٠دقیقه دراز بکشی

من دکتر دارو داده هفته بعد برم چطوره؟سخته؟

زیاد سخت نیست برای تعیین جنسیت میری با فقط بارداری؟؟ 

دادو رو استفاده کنی سونو می‌کنند بعد میگن جه روزی برید آزمایشگاه نمونه از اقا میگیرن و میگن یا همان تو بیمارستان نمونه بدید که همونجا انجام میدن یا تو مطب

اره واقعا زوده ولی کی لانه گزینی اتفاق میفته 

نمیدونم ولی لانه گزینی فک کنم نزدیک پریودیت باست که بعضی ها خونریزی لانه گزینی دارن با پریود اشتباه میگیرن