2733
2734
عنوان

از دوستم...

217 بازدید | 17 پست

از دوستم که خیلی خیلی خیلی دوسش داشتم و همه زندگیمو میدونست جدا شدم

چجوری یادم بره و بهش فکر نکنم؟

کاربری دست دونفر                                                                  دلایل اصلی ، هرگز گفته نمی شوند

خیلییییی ناراحتم 

کوچکترین جزئیات رو از هم میدونستیم و الانم نمیدونم چیکار کنم

کاربری دست دونفر                                                                  دلایل اصلی ، هرگز گفته نمی شوند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من همه دوستامو انداختم دور حتی صمیمی ها  چیزی نیست

این خیلی فرق داشت خیلی خیلی از دوست صمیمی بیشتر بود

دوست منم وقتی ازدواج کرد دیگه باهام حرف نزد اولش سخت بود ولی بعد 4 ماه دیگه عادت کردم

بعد از چهار ماه... خیلیه

2738
چرا جدا شدین الان میترسی رازاتو بره به بقیه بگه؟

گفت خیلی دعوا میکنیم نمیخوام امسال تو حاشیه باشم :) 

دروغ میگفت چون احتمالا خیلی اذیتش کردم اینجوری گفته

نه امیدوارم نگه بهش نمیخورد بره بگه

بخدا کار خوبو تو کردی تنهایی خیلی بهتره منم میخام باهاش کات کنم خستم کرده از زندگی

ای بابا 😕💔

توعم مث منی درکت میکنم قشنگم🫂❤️‍🩹

من همه چیم رو بهش گفتم همه چیااا ینی اون بیشتر از من خودمو می‌شناخت

ولی خو تو مهر تنهام گذاشت رازم رو بع همه گفت😪

لطفا برای دور ریختنِ سَمِ کسی‌ اونو روی یکی‌ دیگه تُف نکنید:)💔🙂‌

منم خیلی یهویی دیگه نبودش 

الان دو هفته گذشته انچنان دیگه اهمیتی نداره

سوالات پزشکی رو در حد توانم جواب میدم🩺🌱اهدای عضو اهدای زندگی💚دانشجوی سال ۶ پزشکی :  خوش کشیک ترین اینترن😐 
توعم مث منی درکت میکنم قشنگم🫂❤️‍🩹 من همه چیم رو بهش گفتم همه چیااا ینی اون بیشتر از من خودمو می‌ش ...

🥲🤍مرسی

الهی عزیزم😕

2706