2733
2734

خانواده شوهر من تو ی شهر دیگه هستن و ما هر سه، چهار ماهی یکی، دو روز میریم بهشون سر میزنیم ولی این دو سری آخر که رفتیم فقط پدر شوهرم میاد استقبال و مادر شوهرم تو اتاقش خوابه خیلی دلم میگیره این سری به شوهرم گفتم فقط خودت برو و من نمیام و وقتی خانوادش فهمیدن  پدر شوهرم اصرارررر که نه باید با هم  بیاید و تو باشی  بیشتر خوش میگذره و به شوهرم پیام داده بود اگر مامانت این جوری شده چون خسته هست و میره سرکار و کمر درد داره خلاصه منم قبول کردم  و این دفعه هم رفتم ولی باز مادر شوهرم خواب بود و ما ندیدمش تا فردا عصرش 

من کاربر هفت ساله هستم ولی امروز تعلیق شدم و دلیلش را  هم نمیدونم باشد که همگی رستگار شویم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این سری هم که رفتم بهش گفتین بریم فلان جا گفت نه من عادت هشت شب تو رختخوابم باشم و خیلی شیک رفت گرفت خوابید 

من کاربر هفت ساله هستم ولی امروز تعلیق شدم و دلیلش را  هم نمیدونم باشد که همگی رستگار شویم   

عزیزم منم سرکار میرم پاره میشم وقتی میرسم خونه ولی اگه ی مهمون باسه در حد استقبال میتونم برم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ینی از ظهر میخابه تا روز بعد؟

نه ما شب می‌رسیم و اون ساعت هشت شب میره می‌خوابه تا فردا صبحش که میره سر کار و وقتی بر میگرده عصر هست 

چقدر پرتوقع😕

ملت اختیار خواب خودشونم ندارن

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
ب نظرم هرازگاهی شما نرو،  بزار همسرت تنها بره و اینکه  تند تند  نرید خونشون

پدر شوهرم قبول نمیکنه ما تند تند نمیریم هر سه، چهار ماهی یکبار دو روز میمونیم و بر میگردیم 

نه ما شب می‌رسیم و اون ساعت هشت شب میره می‌خوابه تا فردا صبحش که میره سر کار و وقتی بر میگرده عصر هس ...

خب شب ساعت چند میرسین 

اینم مهمه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️